facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 23. 3. 2021 - Ing. Lukáš Grásgruber

Nový produktový manažer HELIOS Orange

Lukáš RezekVlajková loď společnosti Asseco Solutions, informační systém pro střední firmy HELIOS Orange, získala do svého týmu důležitou posilu v osobě nového produktového manažera. Stal se jím Lukáš Rezek, který do oblasti ERP systémů přestoupil ze stravenkového byznysu.Před svým nástupem do Asseco Solutions působil Lukáš Rezek ve velké stravenkové firmě, kde měl na starosti rozvoj objednávkového systému a mobilní aplikace. Zatoužil však po změně, a protože ho lákal svět ERP systémů, rozhodl se pro Asseco Solutions.

„Baví mě, že můžu pomáhat firmám, aby rostly a dosahovaly stále lepších výsledků,“ říká. „Zároveň oceňuji, že se můžu učit od těch nejlepších specialistů na českém trhu. A také se mi na pozici produktového manažera líbí, že vidím, jak to ve známých velkých firmách opravdu funguje. Není mnoho zaměstnání, kde se můžete koukat úspěšným společnostem přímo do „kuchyně“.“

Lukáš Rezek je absolventem oboru trenérství vytrvalostních sportů na FTVS Univerzity Karlovy. Ve volném čase se nejraději věnuje rodině a sportu.


 
  

- Inzerce -

Česká IT společnost ALEF posiluje v Rumunsku partnerství s F5

ALEFČeská společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, se stala distributorem společnosti F5 a jejích bezpečnostních řešení pro Rumunsko. Posiluje se tak více než devítiletý vztah mezi oběma firmami na Slovensku, v Maďarsku a České republice.

  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

Helios
- inzerce -