Aktuality -> Hardware - 21. 6. 2006

Nový mobilní terminál Intermec CN3

Intermec_CN3_626.jpgIntermec uvádí na trh nový průmyslový EDA (Enterprise Digital Assistant) zahrnující v sobě mobilní telefon, PDA, barevnou kameru 1,3 MP , 2D snímač čárového kódu a GPS. K dispozici jsou 3 možnosti bezdrátového připojení: WLAN (802.11b/g), WWAN (GSM/GPRS/EDGE) a WPAN (Bluetooth). Novinkou je integrování všech antén uvnitř zařízení, což vedlo ke zmenšení celého zařízení a zvýšení odolnosti proti poškození. Standardem v této kategorii je odolnost proti opakovanému pádu na beton z 1,8 metru. Jako operační systém byl zvolen MS Windows Mobile 5.0 Phone Edition. CN3 najde uplatnění především v aplikacích mobilního prodeje zboží, rozvozu zásilek a odečtu stavů spotřebičů v průmyslovém prostředí.

 
  

- PR -

Audit IT technologií

Udělejte první krok k modernímu a bezpečnému IT


Odpovídá stav vašich IT technologií dnešním standardům a vašim potřebám? Jsou vaše data v bezpečí? Potýkáte se často s výpadky systémů a nedostupností dat? Odpovědi i příčiny vám odhalí audit IT.

  

- PR -

Veolia pomáhá obcím v boji se suchem

a díky systému GIST Aplikace dokáže také lépe čelit povodním


Společnost Veolia pracuje již řadu let na projektu řízení propojených vodovodních soustav v Česku. Její systém chytrých dispečinků umožňuje obcím redistribuci upravené vody do lokalit s akutním nedostatkem. Jde o příklad projektu, který pomáhá bojovat s klimatickou změnou na regionální úrovni. Součástí softwarového řešení chytrých dispečinků je také Povodňový informační systém vyvinutý ve spolupráci společností Středočeské vodárny a GIST Consulting. Povodňový informační systém funguje jako modul platformy GIST Aplikace.