Aktuality -> Hardware - 4. 2. 2009

Nové XGA a WXGA projektory Canon

Canon představil novou kolekci projektorů řady LV. Nový projektor LV-8300 s širokoúhlým rozlišením WXGA, LV-8300 a všechny tři nové XGA modely LV-7375, LV-7370 a LV-7275 nabízejí vyšší svítivost a příznivý poměr výkonu a ceny. LV-8300 je první WXGA (1280×800) projektor této řady, vyznačuje se svítivostí 3000 lumenů. Nový model LV-7275 se světelným výkonem 2600 lumenů nahradí předchozí model LV-7265 a místo projektoru LV-7365 zaujme model LV-7370 s 3000 lumeny. Ještě vyšší světelný výkon nabízí typ LV-7375 se svítivostí 3500 lumenů. Výroba dvou předchozích modelů LV-X7 a LV-7260 byla ukončena.


Hlavní charakteristiky
  • Nativní rozlišení WXGA – 1280×800 pixelů (LV-8300)
  • Nativní rozlišení XGA – 1024×768 pixelů (LV-7375, LV-7370, LV-7275)
  • Vysoký světelný výkon – 2600 až 3500 lumenů (podle modelu)
  • Kontrastní poměr 500:1
  • Tichý chod – 29 dB(A) v tichém režimu
  • Projekce na krátkou projekční vzdálenost díky širokoúhlému objektivu Canon s 1,2× zoomem
  • Automatická korekce lichoběžníkového zkreslení (vertikální)
  • DVI terminál s podporou HDCP
  • Terminál RJ-45 pro monitorování a ovládání prostřednictvím sítě
  • Ergonomický design s integrovanou rukojetí pro přenášení, snadná výměna lampy
  • Rychlý náběh (funkce Quick Start) – spuštění projekce do 8 sekund po zapnutí
  • Kompenzace barvy projekční plochy, včetně režimů zelená tabule a bílá tabule
  • Vestavěný 7W reproduktor

 
  

- PR -

Budou váš kamerový systém řídit AI agenti?

5 trendů roku 2025 od video specialisty Milestone Systems


XProtectLetošní rok přináší zásadní proměny v oblasti videodohledových systémů. Podle Rahula Yadava, technologického ředitele společnosti Milestone Systems, se do popředí dostávají samostatně jednající AI agenti, akční inteligence a inteligentní video management systémy. Co tyto posuny znamenají pro integrátory, resellery i provozní týmy? Přinášíme pět klíčových trendů, které budou podle Milestone formovat bezpečnostní technologii v nadcházejících měsících.

  

- PR -

AI jako motor výroby a datové inteligence

ITS_6Jak jste si jistě všimli, aktuální vydání IT Systems je první, které má nové logo. Po dlouhé době jsme se rozhodli oživit nejen logo časopisu, ale také navazujících online médií. Právě výraznější provázání loga časopisu IT Systems, webu SystemOnLine a newsletteru SystemNEWS bylo hlavním cílem modernizace, ke které jsme přistoupili teprve podruhé v téměř třicetileté historii našeho časopisu.