- Přehledy IS
- APS (20)
- BPM - procesní řízení (23)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (32)
- CRM (52)
- DMS/ECM - správa dokumentů (20)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (75)
- HRM (28)
- ITSM (6)
- MES (34)
- Řízení výroby (36)
- WMS (29)
- Dodavatelé IT služeb a řešení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (41)
- Dodavatelé CRM (38)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (68)
- Informační bezpečnost (49)
- IT řešení pro logistiku (45)
- IT řešení pro stavebnictví (26)
- Řešení pro veřejný a státní sektor (27)


















![]() | Přihlaste se k odběru zpravodaje SystemNEWS na LinkedIn, který každý týden přináší výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
![]() | ||
Nové tiskárny Epson s vysokokapacitními inkousty
Společnost Epson uvedla na trh novou multifunkční tiskárnu Workforce Pro EM-C800RDWF a novou tiskárnu Workforce Pro EP-C800RDW. Oba produkty tisknou ve formátu A4 a jsou vybaveny vysokokapacitní technologií Epson RIPS (Replaceable Ink Pack System). Nové modely jsou řešením pro firmy s vysokými nároky na objem tisku na malém instalační prostoru. Nabízejí rychlý tisk první strany a minimální nároky na údržbu. Z jedné sady spotřebního materiálu vytisknou až 50 tisíc černobílých, resp. 20 tisíc barevných stran.


Nové tiskárny používají inkoustovou technologii Epson Heat-Free a při tisku nevyžadují žádné teplo, proto spotřebují méně energie než srovnatelné laserové tiskárny. Mimo jiné to také znamená, že se nepotřebují rozehřívat z režimu spánku – první černobílou stránku vytisknou za pouhé 4,8 sekundy.
Vzhledem k rychlosti tisku až 25 str./min, kapacitě papíru s volitelnými kazetami až na 1 830 listů a intuitivnímu uživatelskému rozhraní jsou tyto tiskárny vhodné pro menší pracovní skupiny s vysokými nároky na objem tisku. Model Workforce Pro EM-C800RDWF rovněž umožňuje oboustranné skenování až 60 obr./min.
Nové tiskárny Epson budou dostupné od října 2024.
Formulář pro přidání akce
13.8. | Webinář: Jak efektivně řídit obchodní aktivity ve firmě?... |
29.9. | The Massive IoT Conference |