facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 2. 10. 2012

Nové servery HP ProLiant Gen8

vyvinuté pro snadný přechod do cloudu

Společnost HP představila dvě nové modelové řady čtyřsoketových serverů HP ProLiant Generation 8 (Gen8), navržené pro snadný přechod na cloudové technologie. Servery HP ProLiant BL660c a DL560 Gen8 jsou postaveny na architektuře HP ProActive Insight. Díky vysoce automatizovaným procesům a nepřetržité kontrole stavu systému výrazně snižují čas potřebný na údržbu. Jakožto základní stavební kameny HP konvergované infrastruktury dokážou nové multiprocesorové servery uspokojit nejnáročnější výpočetní požadavky, takže rozšiřují možnosti virtualizace a poskytují organizacím robustní základ pro vytvoření privátních či hybridních cloudů.Servery HP ProLiant BL660c a HP ProLiant DL560 Gen8 byly vyvinuty s cílem poskytnout vyšší výkon v komplexních virtualizovaných prostředích. Organizace díky nim mohou rychleji přistupovat k datům, optimalizovat systém pro náročnější úlohy a přidat více virtuální strojů v rámci každého serveru.

 
  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

  

- Inzerce -

Česká IT společnost ALEF posiluje v Rumunsku partnerství s F5

ALEFČeská společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, se stala distributorem společnosti F5 a jejích bezpečnostních řešení pro Rumunsko. Posiluje se tak více než devítiletý vztah mezi oběma firmami na Slovensku, v Maďarsku a České republice.

Helios
- inzerce -