Nové řešení pro distribuční společnosti

Společnost WEBCOM vyvinula řešení pro distribuční společnosti, add-on modul Distribution Wizard. Distribution Wizard rozšiřuje aplikaci Microsoft Navision o mnoho funkcionalit obvyklých pro distribuční společnosti.

Jde např. o zákaznické bonusy, evidence k zákonu o obalech (EKOKOM), faktoring, EDI komunikace, individuální zákaznické sestavy, modul pro optimalizaci nákupu, maloprodejna a další. V prosinci 2005 byl modul certifikován společností Microsoft a stal se tak součástí podnikového řešení Microsoft Business Solutions – Navision (nyní součást Microsoft Dynamics) pro Českou a Slovenskou republiku.

 
  

- PR -

MSP služby N-able chrání KOVHRON

před kybernetickými riziky


Společnost KOVHRON je strojírenská firma ze Slovenska, která působí na trhu již více než 23 let. Specializuje se na výrobu různých plechových komponent pro široké spektrum odvětví. Její výrobky nacházejí uplatnění například v elektrotechnickém průmyslu, ve fotovoltaice, při výrobě rozvaděčů, startérů nebo ohřívačů kapalin. 

  

- PR -

Digitální transformace výroby začíná u lidí na dílně

Poka od IFS propojuje lidi s technologiemi, daty a podnikovými procesy


Do robustních ERP systémů a automatizace strojů se investují obrovské částky. Často ale zapomínáme na ten nejdůležitější článek procesního řetězce – pracovníky v první linii (Frontline Workers). Platforma IFS Poka efektivně propojuje lidi s technologiemi, daty a podnikovými procesy v reálném čase. Výsledkem je eliminace papírové dokumentace, snížení chybovosti a rapidní zrychlení onboardingu.