facebook
Aktuality -> Hardware - 7. 8. 2019 17:45

Nová vysokorychlostní černobílá multifunkční tiskárna od Epsonu

EpsonSpolečnost Epson oznámila nový přírůstek do své nabídky rychlých inkoustových tiskáren pro velkoobjemové použití. Novinkou je model WorkForce Enterprise WF-M20590D4TW, což je černobílá multifunkční tiskárna formátu A3, která zajišťuje vysokorychlostní tisk až 100 str./min. pro specializovaná prostředí s vysokým objemem tisku, například v logistice.Nová tiskárna využívá rychlou liniovou inkoustovou tiskovou hlavu, kterou společnost Epson poprvé použila v průmyslových systémech, jako jsou velkoobjemové tiskárny etiket. Liniová tisková hlava je široká jen 43 mm a obsahuje celkem 8 676 trysek. Používá detekci nefunkčních trysek a technologii variabilní velikosti kapek pro eliminaci pruhování v tisku. Epson tvrdí, že díky použité technologii mohou uživatelé vytisknout až 120 tisíc černobílých stran bez doplňování inkoustu.

Za účelem zvýšení spolehlivosti tiskárny přidala společnost Epson do její výbavy také elektrostatický transportní pás podávání papíru pro udržení kvality ve vysoké rychlosti. Volitelný je vysokokapacitní podavač papíru na 3000 listů a finišer se sešíváním a stohováním na 4000 listů.


 
EDU Trainings IT školení
  

- Inzerce -

Kontaktní centra se přemisťují do cloudu kvůli zlepšení péče o zákazníky

GenesysTechnologický svět míří do cloudu a péče. Výjimkou nejsou ani technologie call center, které se z tradičních „on-premise“ řešení transformují do moderních cloudových kontaktních center. Proč se přesun do cloudu vyplácí?

  

- Inzerce -

Bezpečné propojení všech podnikových domén díky SD-WAN

CiscoMnoho sítí, které jsou dnes v provozu, nebylo stavěno na nároky podniků a uživatelů, které přijdou v příštích letech. Zátěž základní infrastruktury totiž neustále stoupá – potrvá-li současný trend růstu počtu koncových bodů, bude v roce 2022 na celém světě připojeno k internetu 28,5 miliardy zařízení.