facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Nová verze WinStrom FlexiBee 10.10

wsfb_1025.jpgSpolečnost WinStrom vydala novou verze účetního a ekonomického systému WinStrom FlexiBee. Největší novinkou je modul personalistika a mzdy. Ten byl zpřístupněn po intenzivním, více jak půl ročním testování. Účetní a ekonomický systém WinStrom FlexiBee je určen pro malé a střední společnosti. Nabízí daňovou evidenci a podvojné účetnictví, Českou a Slovenskou legislativu a disponuje čtyřmi mutacemi - českou, slovenskou, německou a anglickou. Podporuje vzdálený a mobilní přístup, operační systémy Windows, Linux a Mac OS X, programátorské rozhraní REST API a mnoho dalšího.

Seznam hlavních novinek:

 • zpřístupněn modul personalistika a mzdy
 • výrazně byla rozšířena přístupová práva s možností tvorby vlastních rolí. Lze také určit, že část systému může uživatel jen prohlížet (např. sklad z jiného města).
 • je možné určit, že po uložení dokladu se má automaticky vytisknout (včetně např. výdejky, pokladního dokladu, ...)
 • je možné si ručně označit část dokladů pro další zpracování (sumy, tisk, ...)
 • byla přidána možnost hromadného odesílání dokladů e-mailem (více příjemcům, seskupení dokladů jednomu příjemci, ...)
 • interní doklady mohou nyní mít položky
 • je možné u přijaté faktury nastavit zaokrouhlení dokladu
 • lze hromadně fakturovat příjemky
 • automatické hromadné párování bankovních výpisů
 • možnost členit stromový ceník dle výrobce
 • nyní lze evidovat činnost u všech dokladů


Společnost také připravila letní akci, díky které lze pořídit ekonomický systém s výraznou slevou 40 % na první licenci. Tato sleva platí od 1. července do 31. srpna 2010. Uživatelé služby záruka si mohou stáhnout novou verzi a nainstalovat.


 
  

- Inzerce -

Informační systém QI přináší zajímavá řešení s dlouhodobými přínosy

QIPřesné aktuální informace a optimálně nastavené procesy jsou zásadními konkurenčními výhodami pro každou společnost. Získáte je s QI, které funguje jako informační páteř podniku. Jedná se o český komplexní systém složený z 31 modulů zaměřených na nejrůznější firemní agendy a úseky. Vy pak využijete pouze to, co sedí Vašemu podnikání. A to doslova, protože QI je připravené na většinu oborů.

  

- Inzerce -

Covid jako katalyzátor digitalizace a fenomén homeworkingu

IT Systems 1-2/2021V aktuálním vydání IT Systems jsme se zaměřili na odvětví, která v současné době prochází velmi turbulentním vývojem. Vím, že se to dnes dá říct prakticky o všech oblastech našeho života, ovšem retail, logistika a potravinářský průmysl jsou navíc názorným příkladem, proč je pandemie onemocnění covid označována za katalyzátor digitalizace desetiletí. Pokud totiž ještě někdo pochyboval o významu digitalizace, musel v loňském roce prozřít.