facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Nová verze Sophos Mobile Control 4.0 cílí ochranu na uživatele

Společnost Sophos oznámila novou verzi svého softwarového řešení Sophos Mobile Control (SMC) 4.0 pro správu mobilních zařízení v podniku. Nová verze umožňuje individuální šifrování souborů, obsahuje integrovaný antivirus a podporuje filtraci webového obsahu. Řešení SMC 4.0 podporuje zařízení s operačními systémy iOS, Android i Windows Phone 8 a je dostupné jak v klasickém licenčním modelu, tak i jako služba.Díky integrované webové ochraně mohou IT administrátoři pomocí SMC 4.0 řídit přístup k webovému obsahu a blokovat stránky, které se zaměřují na krádež dat nebo jiné nevhodné aktivity.

SMC 4.0 umožňuje integraci s řešením jednotné správy hrozeb Sophos UTM a s dalšími podobnými produkty z dílny Checkpoint a Cisco. Díky tomu je možno kompromitovaná zařízení izolovat od podnikové sítě.

Nová verze se může pochlubit i výrazným zjednodušením administrace. Součástí verze 4.0 je totiž nová webová konzole pro správu, která umožňuje, aby si uživatelé sami měnili hesla a zajišťovali základní správu zařízení – od registrace až po hlášení ztráty či krádeže.


 
  

- Inzerce -

Česká IT společnost ALEF posiluje v Rumunsku partnerství s F5

ALEFČeská společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, se stala distributorem společnosti F5 a jejích bezpečnostních řešení pro Rumunsko. Posiluje se tak více než devítiletý vztah mezi oběma firmami na Slovensku, v Maďarsku a České republice.

  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

Helios
- inzerce -