facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Podnikové aplikace a služby - 18. 1. 2022 - Ing. Lukáš Grásgruber

Nová verze Kerio Connect 9.4 nabízí dvoufaktorovou autentizaci a snazší šifrování

KerioConnectSpolečnost GFI Software uvedla na trh novou verzi svého řešení Kerio Connect 9.4. Jde o populární řešení elektronické pošty, messagingu a spolupráce, které dnes využívá více než 30 000 zejména malých a středních firem (SMB) po celém světě. Nová verze Kerio Connect 9.4 klade velký důraz zejména na prvky IT bezpečnosti, když nově integruje dvoufaktorovou autentizaci pro zabezpečený přístup a umožňuje přímou integraci s certifikační autoritou Let’s Encrypt pro snazší šifrování.Dvoufaktorová autentizace v nové verzi Kerio Connect 9.4 využívá populární mobilní autentifikátory podporující standard RFC 6238 (jako např. autentifikátory Google a Microsoft) k zajištění tokenu v reálném čase pro potřeby logování uživatelů. Dvoufaktorová autentizace doplňuje zabezpečení Kerio Connect o další vrstvu, jež ochrání organizace zejména v případech, kdy dojde k odhalení uživatelských jmen a hesel prostřednictvím phishingového či malwarového útoku.

Nová verze také usnadňuje šifrování díky lepší integraci s otevřenou certifikační autoritou Let’s Encrypt, což umožňuje automatickou obnovu 90denních certifikátů a usnadňuje nastavení TLS protokolu přímo z grafického uživatelského prostředí. Verze 9.4 rovněž opravila zranitelnosti související s prosincovým bezpečnostním incidentem knihovny Log4j, kterou využívá chatovací funkce Kerio Connect. Aktuálně tak splňuje Kerio Connect maximální úroveň zabezpečení pro organizace a její uživatele.

Marie Baranová„Konec loňského roku ukázal růst počtu zranitelností a bezpečnostních rizik na všech frontách a potřebu chránit systémy, na které kriticky spoléhají SMB organizace,“ řekla Marie Baranová, sales manažer pro řešení GFI Software v České republice na Slovensku ve společnosti ZEBRA SYSTEMS. „Kerio Connect představuje pro mnoho našich zákazníků klíčovou komunikační infrastrukturu a jsme rádi, že s novým rokem můžeme nabízet toto řešení s výrazně posílenou bezpečností a jistotou obchodní kontinuity.“

Kerio Connect je řešení pro messaging a spolupráci, které vyhovuje potřebám malých a středních firem. V porovnání s jinými řešeními totiž poskytuje e-mail, kalendáře, kontakty a Instant Messaging mnohem jednodušeji a za zlomek nákladů.


 
  

- Inzerce -

CyberSec Forum Bratislava 2022

CyberSec Forum 2022Zveme vás na COMGUARD CyberSec Forum do bratislavské­ho hotelu Clarion. Přijďte se podívat na sou­ča­s­né možnosti zabezpečení IT infra­struk­tu­ry. Čeká na vás den nabitý prezen­tacemi o nejnovějších tren­dech v oblasti bez­peč­nos­ti reflek­tu­jí­cí potřeby dnešní nejisté doby. Můžete se těšit na zajímavá témata, networking a doprovod­ný program. Bude také prostor pro dotazy a konzultace.

  

- Inzerce -

Moderní technologie a trendy automatické identifikace

Používají vaši zaměstnanci aktuální mobilní terminály? Víte, jak správně nakonfigurovat svá mobilní zařízení a dostat z nich maximum? Víte, jak spravovat mobilní zařízení na dálku? V případě, že váháte, nebo si nejste jisti odpovědět na jakoukoliv uvedenou otázku, přijďte na technologický seminář, který se bude konat 7. června od 9 hodin v Konferenčním Centru Greenpoint v pražských Strašnicích.