Nová verze bezpečnostní platformy NGX

check_point_NGX_620.jpgSpolečnost Check Point Software Technologies představila novou verzi jednotné bezpečnostní platformy NGX. V nové verzi NGX nabízí sjednocení správy zabezpečení koncových zařízení s produkty pro ochranu perimetru, vnitřní sítě a webu prostřednictvím Check Point Security Management Architecture – SMART. Toto „chytré“ řešení nabízí též centralizovanou správu aktualizací pro všechny bezpečnostní produkty, zajišťuje nepřetržitou ochranu proti nově objeveným hrozbám a umožňuje rovněž zpracování hlášení všech bezpečnostních událostí prostřednictvím přehledného uživatelského rozhraní.

Nová verze architektury NGX vylepšuje funkce jedenácti bezpečnostních produktů společnosti Check Point jako je SmartCenter, Provider-1, Integrity a Eventia Reporter a dalších. Důležité nové funkce správy bezpečnosti zahrnují centralizovanou správu pro bezpečnostní řešení a produkty pro ochranu perimetru, vnitřní sítě a webu, které zahrnují například nedávno představené bezpečnostní brány VPN-1 Power a VPN-1 UTM. Dále zahrnují konzolu Smart Defence Services integrovanou do prostředí SmartCenter a integraci správy incidentů produktu Integrity do jednotného systému pro správu bezpečnostních událostí Eventia Analyzer.

 
  

- PR -

AI už není jen trend, ale potvrzuje svou reálnou sílu v byznysu

Generativní umělá inteligence už není jen experimentem technologických nadšenců, ale stává se významnou součástí fungování firem a organizací. Často se prezentuje marketingovým pozlátkem, ale pokud má fungovat ve složitém světě organizací, nestačí jen začít. Důležité je vybudovat celé zázemí, které jí dá reálnou hodnotu. To je hlavní poselství 22. ročníku technologické konference SOFTECON 2025, kterou pořádala společnost SOFTEC. Akce se zúčastnilo přes 300 odborníků z bank, pojišťoven, telekomunikací i veřejného sektoru.

  

- PR -

Od nadšení „devadesátek“ k úspěšnému podnikání v EMS

torola_microchip_01.jpgHistorie společnosti TOROLA electronic, spol. s r.o., se datuje od roku 1991, kdy se tři vysokoškolští kamarádi, kteří do té doby pracovali ve společnostech TESLA Třinec a TESLA Rožnov pod Radhoštěm, rozhodli založit vlastní firmu. A protože měli zálibu v elektronice a pracovali v elektrotechnickém průmyslu, směřovala i jejich vlastní budoucnost právě tímto směrem.