facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Podnikové aplikace a služby - 21. 2. 2024 - Ing. Lukáš Grásgruber

Nová verze Acronis Cyber Protect 16 je rychlejší a přehlednější

Acronis Cyber Protect 16 LaunchAcronis uvedl nejnovější verzi svého vlajkového produktu podnikové kybernetické ochrany Acronis Cyber Protect. Verze 16 umožňuje rychlejší obnovu dat po kybernetickém útoku nebo jiném incidentu. Možnosti Acronis Cyber Protect 16 vyniknou zejména v prostředí distribuovaných organizací. Stále častější práce mimo kancelář a rychlý vývoj bezpečnostních hrozeb totiž zvyšují pravděpodobnost kybernetických útoků a ztráty dat či jejich zneužití. Acronis Cyber Protect 16 nabízí také nový, centralizovaný dashboard, který dále zlepšuje a zjednodušuje ovládání, přičemž poskytuje transparentnost a efektivní řízení celého prostředí.Mezi klíčové funkce Acronis Cyber Protect 16 patří:

  • Ochrana proti kybernetickým hrozbám: Využití umělé inteligence (AI) a strojového učení (ML) proaktivně chrání data, aplikace a systémy proti pokročilým kybernetickým útokům včetně ransomwaru a jiného malwaru.
  • Rychlá obnova: Nižší závislost na centrální IT podpoře dovoluje uživatelům snadno inicializovat obnovu „na jedno kliknutí“ na distribuovaných koncových zařízeních včetně obnovy na nový hardware.
  • Nižší celkové náklady: Široká podpora různých generací operačních systémů umožňuje konsolidaci softwarových systémů v rámci komplexní ochrany.
  • Zjednodušená správa: Centralizovaná správa umožňuje lokální autonomii a bezproblémovou integraci s existujícími nástroji třetích stran poskytující jednotný pohled na operace zálohování a obnovy.

Acronis Cyber Protect 16 poskytuje nástroje pro zálohování, disaster recovery, zajištění kybernetické bezpečnosti a správu vzdálených zařízení prostřednictvím jednotné a nákladově efektivní platformy. Díky schopnosti rychlé obnovy jakéhokoliv počítače bez nutnosti zásahu ze strany IT specialistů se firmy mohou vyhnout dlouhým a nákladným odstávkám a to včetně podniků provozujících specializované průmyslové operace či komplexní řídící systémy.

Více o Acronis Cyber Protect naleznete na: https://www.acronis.com/cs-cz/products/cyber-protect/.


 
  

- PR -

Automatizace ve výrobě potravin není výsadou jen velkých firem. Jak na to krok za krokem s ERP systémem?

Stejně jako většina podniků, čelí i potravinářská výroba v dnešní době řadě výzev: nedostatku kvalitních zaměstnanců, vyso­kým cenám energií i zdražování surovin. K tomu se přidává velmi přísná legislativa a nutnost hlídat řadu ukazatelů u surovin i hotových výrobků.

  

- PR -

Unicorn Systems podpořil Pluxee v přechodu do cloudu

Softwarová firma Unicorn Systems pomohla společnosti Pluxee (dříve Sodexo Benefity), která se specializuje na oblast zaměstnaneckých benefitů, s přechodem do cloudu. Důvodem této náročné digitální trans­for­mace byla snaha modernizovat IT infrastrukturu společnosti a zvýšit efektivitu jejího podnikání.