facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Nová technologie Flash

Společnost Adobe Systems oznamuje okamžitou dostupnost softwarů Macromedia Flash Lite 2 a Macromedia Flash Player SDK 7, které umožňují vytvářet obsahy v mobilních telefonech a dalších přístrojích využívajících technologii Flash. Flash Lite 2 je nová verze přehrávače Flash Player pro jiné, než PC zařízení.

Flash Player SDK 7 je přehrávač Flash Player optimalizovaný pro přístroje spotřební elektroniky, umožňující výrobcům spotřební elektroniky, systémovým integrátorům a producentům prohlížečů vytvářet produkty a služby, s plnými možnostmi prohlížení webu, využívající potenciál obrovského množství internetových stránek, na kterých je obsah ve formátu Flash. Produkty Flash Lite 2 i Flash Player SDK 7 jsou založeny na platformě Flash Player 7 a zahrnují podporu pro ActionScript 2, podporu Unicode pro mezinárodní trhy, těsnější integraci s přístroji, správu trvalých dat, sníženou spotřebu paměti a vylepšené zpracování dat XML.

 
  

- PR -

Digitalizace účetních a HR procesů pro módní řetězec v 16 zemích

I maloobchod, i když je to tradiční obor, může využít moderní technologie k automatizaci a digitalizaci svých procesů. Díky tomu získá náskok před konkurencí i v oblasti zaměstnávání. Přečtěte si, jak interní procesy řeší maloobchodní řetězec PEPCO.

  

- PR -

11 reálných příběhů IT manažerů:

Jak zvládli SaaS, kyberbezpečnost i automatizaci


AID2025IT manažeři napříč organizacemi dnes řeší podobné výzvy: jak zvládnout přechod na SaaS, zvýšit úroveň kyberbezpečnosti, automatizovat procesy a mít přehled o IT majetku, aniž by museli zavádět složité postupy. Zajímá vás, jak to v praxi zvládají ostatní?