facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Nová služba pro řízení zdrojů a projektů

Konzultační společnost Principal engineering uvedla na trh aplikaci People Manager, která je určena pro komplexní řízení alokací pracovníků na zakázkových projektech a dodávkách prací. Uživatelé služby mohou sledovat využití kapacit a nákladů, vybírat a schvalovat alokace vhodných pracovníků, sledovat požadavky na projektové zdroje, výkazy odvedených prací, atd.Aplikace je určena především organizacím z oborů financí, telekomunikací, IT, obchodu a státní správy. Pracovat s ní lze jak ve vlastním IT prostředí, tak i ve formě cloudové služby poskytované z datového centra.

Řešení podporuje činnosti, které firemní projektový a resource management při práci s lidskými zdroji denně zajišťuje. Jedná se o aktuální přehledy pracovníků a jejich alokací na projektech včetně správy projektů a zákazníků. Zajímavou funkcí jsou optimalizované výběry dle poptávek a schvalování požadavků. Reporty umožňují pohledy na aktuální přehledy čerpání financí, pracovních kapacit a jejich využití.


 
  

- Inzerce -

Kde nás AI nahradí a kde nám bude pomáhat?

IT Systems 3/2023V aktuálním vydání IT Systems se věnujeme oblastem, které už od vzniku časopisu sledujeme jako naše prioritní témata. Jde o ERP systémy, kterým je věnována rozsáhlá příloha, a CRM řešení, která stále více ovlivňují technologie umělé inteligence. Zákaznickou zkušenost přebírají do rukou technologie. Chatboty a voiceboty získávají na síle a schopnostech.

  

- Inzerce -

4 tipy na transformaci IT pro lepší podporu B2B

Jak posunete své podnikání na vyšší úroveň využitím nejnovějších technologií? Udělejte další krok směrem k digitální transformaci s Microsoft Dynamics 365 a Power Platform.