Aktuality -> IT Business - 18. 10. 2006

Nová kontaktní centra společnosti Lenovo

Lenovo_Centrum_642.jpgSpolečnost Lenovo Czech Republic rozšiřuje síť svých kontaktních center. Po Praze a Plzni se Lenovo Centra dostávají i do Českých Budějovic a Zlína. Lenovo Centrum v Českých Budějovicích bylo otevřeno během léta ve spolupráci s firmou Oasa Computers CB na adrese Komenského 15. Lenovo Centrum ve Zlíně bude otevřeno v průběhu listopadu ve spolupráci se společností Orange & Green na adrese Třída Tomáše Bati 398, Zlín-Louky.

První kontaktní a servisní centrum společnosti Lenovo otevřené 24.10.2005 ve spolupráci se společností MacSource/Kinetik se nachází na adrese Bělehradská 68, Praha 2. Druhé centrum je pro veřejnost otevřeno v prostorech společnosti Orange & Green od 23.11.2006 v Plzni na adrese Tylova 27. Kontaktní body Lenovo Centrum slouží široké veřejnosti především jako servisní a konzultační střediska. Zájemci o produkty společnosti Lenovo tak mají možnost seznámit se s produktovým portfoliem a načerpat potřebné informace o aktuálních nabídkách. Po Praze, Plzni, Českých Budějovicích a Zlíně se plánuje postupné otevření i v dalších významných městech.

 
  

- PR -

Lenovo Workstations

Nejvýkonnější technologie pro profesionály i motorsport


Výpočetní výkon dnes rozhoduje o tom, jak rychle se podaří vyvíjet, testovat, simulovat i uvádět nové technologie do praxe. V oblastech, kde se pracuje s rozsáhlými 3D modely, aerodynamickými simulacemi, datovou analýzou či pokročilým renderováním, už běžné notebooky a kancelářské desktopy nestačí. Právě zde nastupují pracovní stanice Lenovo ThinkStation a ThinkPad P jako nejvýkonnější zařízení, která Lenovo vůbec nabízí.

  

- PR -

Jak dostat výrobu pod kontrolu aneb realistické plánování v praxi

Registrujte se na odborný workshop, který vám udělá jasno v tom, jak efektivně řídit kapacity a termíny ve výrobě, jak snížit rozpracovanou výrobu, jak reagovat rychle na neočekávané změny, jak simulovat plány a rozvrhy… Setkejte se s experty na plánování a rozvrhování výroby s dlouholetou praxí. Zástupce výrobní firmy se s vámi podělí o praktické zkušenosti s plánováním a rozvrhováním v APS.