facebook
Aktuality -> Hardware - 8. 1. 2020 18:15 - Zdeněk Gric

NEC uvádí 31” True 4K desktop displej MultiSync PA311D

NEC Display Solutions Europe uvádí na trh svůj vlajkový model v řadě profesionálních desktop displejů série PA. NEC MultiSync PA311D je 31“ IPS displej, nabízející vylepšené barvy a skutečné 4K rozlišení (4096 x 2160). Je vhodný pro grafické designéry, fotografy, video producenty a odvětví, kde je kvalita obrazu a přesnost barev rozhodující.Displej poskytuje nekompromisní kvalitu obrazu, HDR a přesnou reprodukci barev, díky 10bitovému IPS panelu a široké škále přechodů (1.074 miliardy) pokrývající všechny profesionální barevné prostory (sRGB, Adobe RGB a DCI-P3) a standardní barevné video prostory (Rec. 709, Rec. 2100).

MultiSync PA311D podporuje standardy HLG a PQ HDR a disponuje vlastním barevným procesorem NEC SpectraView II Engine. Stále zapnuté senzory podsvitu a okolního osvětlení garantují stabilní barevné podání a jas po celou dobu životnosti displeje. Rychlý 3D 42bitový signálový processing je garancí přesného a rychlého zpracování, nejen statického kontentu, ale rovněž i videa.

Displej navíc disponuje celou řadou funkcí, Picture in Picture, Picture by Picture a společně s funkcí vytváření individuálních ICC profilů na konkrétní vstup podporuje jednoduché a rychlé zobrazení daného profilu na zvolené části displeje.

Displej PA311D nabízí také připojení USB-C a je schopen zajistit napájení externího zařízení až do příkonu 65 W. Kromě USB-C nabízí displej i dva DisplayPorty 1.2 a HDMI a také USB 3.1 hub.

Desktop displej PA311D umožňuje dodatečnou modifikaci o touch (dotykovou) vrstvu. Výrobek je dodáván s výškově nastavitelným stojanem o 150 mm, s možností naklápění a otáčení.

Volitelně je možné dokoupit také stínítko HD2PA31 a kalibrační sondu MDSVSensor 3 pro stand alone kalibraci přímo v LCD panelu, bez nutnosti dalšího softwarového vybavení.


 
Atos
  

- Inzerce -

Ransomware, hybridní spisy, docházkové systémy a text mining

IT Systems 3/2020Březnové vydání IT Systems jsme připravovali v situaci, kdy je prakticky celý svět zasažen pandemií nového koronaviru. Ať bude další vývoj pandemie jakýkoli, je zřejmé, že nás koronavir zastihl v mnoha ohledech nepřipravené. Podobně nepřipravení jsme ovšem často i proti virům v kybernetické podobě. I proto jsme jako téma na obálku aktuálního vydání zvolili ransomware, tedy vir, který představuje vážnou hrozbu pro informační systémy, na nichž jsme stále více závislí.

  

- Inzerce -

Lenovo je oficiálním partnerem Ducati 2020 Superbike společně s Aruba.it

LenovoSpolečnost Lenovo oznámila celosvětové partnerství se společností Aruba.it v oblasti technologických řešení a Ducati, světovým lídrem na poli inovací motocyklů. Noví sponzoři sezóny Superbike 2020 byli oznámeni na autodromu Imola v Itálii.