facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Projekty - 2. 10. 2012

NAVOS zvolil řešení FlowMon ADS

pro detekci anomálií a nežádoucího chování v datové síti

Společnost AdvaICT implementovala ve společnosti NAVOS řešení FlowMon ADS, systém založený na objektové databázi InterSystems CACHÉ. FlowMon ADS je moderní systém detekce anomálií a nežádoucího chování v datové síti, založený na permanentním vyhodnocování statistik o provozu na síti. Cílem řešení je odhalení provozních problémů a zvýšení vnější i vnitřní bezpečnosti datové sítě. Hlavní výhodou systému je orientace na celkové chování zařízení na síti, což umožňuje reagovat na dosud neznámé nebo specifické hrozby. Monitorování a automatická analýza provozu datové sítě NAVOS probíhá v celkem padesáti lokalitách společnosti.Pořízením technologie FlowMon ADS od společnosti AdvaICT společnost získala nástroj pro monitoring všech poboček centrálně z jedné konzole a je nyní schopná graficky i textově získat informace o provozu na lokalitách, nastavit filtry na úroveň IP adres a komunikačních portů a zjistit objemy stažených dat. Nové řešení umožňuje detekovat anomálie v síti a identifikovat uživatele, kteří zatěžují linky stahováním velkého objemu dat. Dále je společnost schopná zjistit nestandardně se chovající zavirované počítače, má statistiky nejvíce komunikujících počítačů, síťových protokolů a mnoho dalšího.

 
Axis Talk 2021
  

- Inzerce -

GFI Unlimited Secure Email: bezpečná elektronická pošta pro malé a střední firmy

Jsou dvě oblasti, které letos budou pro obchodní kontinuitu malých a středních firem (SMB) kriticky důležité: bezpečnost firemních sítí a elektronické pošty. Podle odhadů společnosti GFI Software více než 50 % loňských útoků směřovalo právě na SMB firmy.

  

- Inzerce -

Security Operations Center (SOC)

Vaše kyberbezpečnost za paušál


Nemáte zaměstnance s velmi specializovanými dovednostmi v oblasti sítí a bezpečnosti? Dále digitalizujete a adaptujete nové technologie? Do kyberbezpečnosti investujete, ale nároky narůstají? V době stále sofistikovanějších kybernetických útoků přirozeně vzrůstají nároky na udržování IT bezpečnosti. Jednoduchá řešení ale nefungují. Řešením je služba SOC (Security Operations Center), která se opírá o nejnovější technologie a zkušené specialisty.

Helios
- inzerce -