facebook

Nástroj pro pokročilý projektový management a komunikaci Gettick

Gettick, český startup inkubovaný v akcelerátoru UP21, po dvouletém vývoji spouští platformu pro projektový management a komunikaci. V první fázi vývojáři představili systém, který v prohlížeči nabízí přehledný task management, kalendář, komunikace, poznámky a také cloudové úložiště. V následujících týdnech a měsících se platforma dočká rozšíření. Cílem Getticku je zjednodušit a zefektivnit systém projektového řízení a poskytnout firmám platformu, díky které nebude docházet k tříštění pozornosti a dat mezi velký počet různých nástrojů.Smyslem Getticku je spojit nástroje, které posouvají projektové řízení na mnohem jednodušší a uživatelsky příjemnější úroveň. Stejně jako většina nástrojů a aplikací je základní verze Getticku zdarma s omezenou historií a velikostí cloudového úložiště. V případě dvou placených verzí získají uživatelé kromě neomezené historie a většího úložiště další nástroje pro zvýšení efektivity a focusu, například funkce na sledování stráveného času nad jednotlivými úkoly, což firmy ocení pro následné měření a vyhodnocení efektivity a nákladů. Tvůrci Getticku již nyní pracují také na e-mailovém klientovi, který bude součástí zpoplatněných verzí.

Gettick je již dnes dostupný všem zájemcům i firmám. Ambicí firmy, sídlící v pražském Karlíně, je získat do konce roku desítky tisíc uživatelů a v příštím roce se zaměřit na globální expanzi. V dalších krocích vývoje, na kterých se již dnes pracuje, je spuštění desktopové a mobilní aplikace, obě by měly být připraveny do konce roku.

Více o Gettick: Focus Platform


 
  

- Inzerce -

Výhody DMS v kostce

OnlioDokumenty zatím stále vládnou světu. Elektronické i tradiční papírové a v rámci jejich zpracování je nutné pamatovat na širokou škálu pravidel i požadavků. Digitální forma sice ještě nemusí znamenat výhru sama o sobě, nicméně díky možnostem tzv. DMS systémů (Document Management System) je zpracování elektronických dokumentů výrazně snadnější. Může jít o čistě komerční uzavřený produkt nebo o řešení využívající open source technologie – jako je například DMS eDoCat, který společnost Onlio postavila na platformě Alfresco Community Edition.