facebook

Nástroj pro pokročilý projektový management a komunikaci Gettick

Gettick, český startup inkubovaný v akcelerátoru UP21, po dvouletém vývoji spouští platformu pro projektový management a komunikaci. V první fázi vývojáři představili systém, který v prohlížeči nabízí přehledný task management, kalendář, komunikace, poznámky a také cloudové úložiště. V následujících týdnech a měsících se platforma dočká rozšíření. Cílem Getticku je zjednodušit a zefektivnit systém projektového řízení a poskytnout firmám platformu, díky které nebude docházet k tříštění pozornosti a dat mezi velký počet různých nástrojů.Smyslem Getticku je spojit nástroje, které posouvají projektové řízení na mnohem jednodušší a uživatelsky příjemnější úroveň. Stejně jako většina nástrojů a aplikací je základní verze Getticku zdarma s omezenou historií a velikostí cloudového úložiště. V případě dvou placených verzí získají uživatelé kromě neomezené historie a většího úložiště další nástroje pro zvýšení efektivity a focusu, například funkce na sledování stráveného času nad jednotlivými úkoly, což firmy ocení pro následné měření a vyhodnocení efektivity a nákladů. Tvůrci Getticku již nyní pracují také na e-mailovém klientovi, který bude součástí zpoplatněných verzí.

Gettick je již dnes dostupný všem zájemcům i firmám. Ambicí firmy, sídlící v pražském Karlíně, je získat do konce roku desítky tisíc uživatelů a v příštím roce se zaměřit na globální expanzi. V dalších krocích vývoje, na kterých se již dnes pracuje, je spuštění desktopové a mobilní aplikace, obě by měly být připraveny do konce roku.

Více o Gettick: Focus Platform


 
  

- Inzerce -

Ochrana proti výpadku napájení u velmi důležitých provozů

CyberPowerDatacentrum je zvláštním druhem provozu, který sice nic nevyrábí, ale stará se zákazníkům o data a dodává jim výpočetní výkon pomocí virtuálních strojů. Z toho je jasné, že byť krátkodobý výpadek zde může mít kolosální důsledky nejen pro provozovatele datacentra, ale i pro jeho zákazníky. Provozovatel si nemůže dovolit, byť jen krátkodobý, výpadek poskytovaných služeb. Napájení tedy musí splňovat požadavek 24/7.

  

- Inzerce -

Buřinka používá GFI EventsManager ke sledování logů

GFI EventsManagerStavební spořitelna České spořitelny, a. s. pomáhá od roku 1994 financovat lepší bydlení pro jednotlivce a rodiny. Mezi její hlavní produkty patří Úvěr od Buřinky využívaný zejména na rekonstrukci bydlení a Stavební spoření, které si klienti mohou nově sjednat i online.

Časopis IT Systems / Odborná příloha Kalendář akcí
Pomáháme firmám růst
RSS kanál