MyAVIS ve společnosti RUDOLF JELÍNEK

Tradiční výrobce ovocných destilátů společnost RUDOLF JELÍNEK se rozhodla implementovat mobilní informační systém myAVIS. Řešení bude nasazeno v České a Slovenské republice. Cílem projektu je především zvýšit efektivitu činnosti obchodních zástupců, kteří pracují v terénu. Tímto kontraktem se rozšiřuje úspěšná spolupráce mezi společnostmi KVADOS a RUDOLF JELÍNEK započatá již v roce 2001 implementací ERP systému Ventus. Výsledné integrované řešení bude zahrnovat všechny klíčové obchodní a logistické procesy a předpokládá se optimalizace těchto procesů. Zahájení ostrého provozu je stanoveno na leden 2006.

 
  

- PR -

MES jako nativní součást ERP?

S IFS Cloud žádný problém


Oblast výroby se mění. Rostoucí náklady, masivní rozvoj moderních technologií i povinnost ESG reportování a mnoho dalších faktorů v budoucnu výrazně zamíchá kartami konkurenceschopnosti. Jak si udržet prosperitu v příští dekádě?

  

- PR -

Tovek zpřístupňuje pokročilou analytiku i malým firmám

Technologie, které byly dlouhé roky doménou velkých firem a státních institucí, míří nově také k menším týmům a individuálním profesionálům. Společnost Tovek po více než třiceti letech vývoje robustních systémů pro analýzu dat představuje aplikaci Tovek Artemis – nástroj navržený pro uživatele, kteří potřebují rychle vyhledávat informace v rozsáhlých dokumentových archivech a zároveň vyžadují maximální bezpečnost.

Časopis IT Systems / Odborná příloha Kalendář akcí
   prosinec - 2025   
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
567891011
RSS kanál