Aktuality -> IT Projekty - 12. 3. 2009

MV Technik nasadila IS KARAT

Společnost MV Technik v prosinci 2008 úspěšně dokončila implementaci IS KARAT zahrnující oblasti řízení ekonomiky, financí, odbytu, skladového hospodářství, CRM, TPV a řízení výroby. Cílem společnosti pro zavedení informačního systému je zvýšení konkurenceschopnosti a zefektivnění firemních procesů. Informační systém KARAT byl vybrán zejména díky jeho rychlým a rozsáhlým možnostem přizpůsobení se procesům společnosti a jejímu rozvoji.



 
  

- PR -

Udržitelnost vyžaduje nový přístup k využívání energie v éře umělé inteligence

Rostoucí zájem o generativní umělou inteligenci vedl k výraznému nárůstu poptávky po výkonných výpočetních systémech. S tím ruku v ruce roste i spotřeba energie a náklady s tím spojené, a tento trend bude nadále pokračovat. Od svého vzniku se velikost modelů umělé inteligence exponenciálně zvětšuje. A větší modely znamenají výkonnější systémy, nebo delší dobu výpočtů a obojí vyžaduje více energie.

  

- PR -

Eloquens: e-mailová automatizace s podporou AI

E-mail se stal páteří firemní komunikace a očekává se, že do roku 2026 dosáhne celosvětový počet firemních uživatelů elektronické pošty 4,73 miliardy. E-mail sice umožňuje okamžitou komunikaci napříč organizacemi, ale jeho skutečné náklady jako čas, produktivita a ztracené příležitosti jsou často přehlíženy.