facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Monster CZ uvádí aplikaci pro Android

Hledání práce je nyní dostupné na různých platformách

Monster CZ představuje svoji aplikaci pro hledání práce pro Android, jako nejnovější přírůstek v řadě svých mobilních aplikací (program je již dostupný pro iPhone a iPad). Monster aplikaci pro Android je možné zdarma stáhnout prostřednictvím Android Market. Program poskytuje přístup k hledání práce, umožňuje prohlížet a spravovat účet Monster, včetně přístupu k dříve uloženým výsledkům hledání zaměstnání. K dispozici jsou přímé odkazy na Google Mapy, kdy aplikace umožňuje zobrazit polohu pracovní nabídky a tím ověřit, zda se nachází v preferované lokalitě.K hlavním vlastnostem Monster aplikace pro Android patří:

  • Pokročilá technologie vyhledávání - hledání práce odkudkoli dle jednotlivých kritérií, např. úroveň vzdělání a zkušeností. Můžete vidět, kde přesně se každé pracovní místo nachází, a to díky přímému přístupu k aplikaci Mapy Google.
  • Uložená hledání - možnost uložení, přeposlání mailem - možnost pozdějšího návratu prostřednictvím PC nebo telefonu.
  • Uložené nabídky - možnost uložení již vyhledaných pracovních příležitostí pro pozdější využití.
  • Odpovědi na nabídky - možnost odpovědět na pracovní nabídku přímo z přístroje Android, možnost výběru konkrétního CV a průvodního dopisu, které chcete v odpovědi odeslat.
  • Historie - uložený přehled o všech pracovních pozicích, na které uchazeč reagoval.
  • Moje životopisy a můj průvodní dopis - možnost zobrazit a vybírat průvodní dopisy a životopisy, které má uchazeč uložené na jeho Monster účtu.

 
Axis Talk 2021
  

- Inzerce -

Jak bezpečné jsou bezpečnostní kamery? Nezmeškejte konferenci Axis Talk 2021

AxisÚtoky hackerů čím dál častěji míří na kamerové systémy. Jak se účinně bránit? I to bude tématem online konference společnosti Axis Communications, švédského světového leadera v bezpečnostních a smart city technologiích. Připojte se 20. a 21. dubna!

  

- Inzerce -

Rostoucí nároky zákazníků nutně vyžadují změnu přístupu firem

Accenture Interactive přichází s modelem Business of Experience


Pandemie změnila struk­tu­ru všeho, co za­ží­vá­me: jak a co na­ku­pu­je­me, kdy a kde pra­cu­je­me, způsob, jakým ko­mu­ni­ku­je­me i spo­lu­pra­cu­je­me. Vzniká tak po­tře­ba za­mě­řit se na pro­duk­ty, služby, značky a jejich roli v životě zá­kaz­ní­ků i za­měst­nan­ců.

Helios
- inzerce -