facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 27. 2. 2024 - Ing. Lukáš Grásgruber

Milan Obertík povede novou divizi Konica Minolta

Milan ObertíkTuzemská Konica Minolta zakládá specializované oddělení zaměře­né na oblast průmyslových kamerových řešení. Divize s názvem Forxai Video Vision se pod vedením Milana Obertíka zaměří na rozvoj aktivit v rámci využití průmyslových kamer a systémů umělé inteligence programovaných ve vývojovém centru Konica Minolta v Brně.Nové oddělení vzniklo vyčleněním z divize Video Solution Services, která se bude nadále věnovat kamerovým řešením zejména ve spojení s ochranou objektů a bezpečností práce.

Prvním úkolem Milana Obertíka bude vybudovat tým složený z obchodníků, techniků a business development manažerů. Následně se chce věnovat dalšímu rozšiřování technologií využívající softwarovou platformu Forxai na českém a slovenském trhu.

„Forxai Video Vision se zaměří konkrétně na využití kamer ve spojení s inteligentními videoanalytickými systémy, které se aktuálně etablují zejména v oblastech výroby a logistiky,“ řekl Milan Obertík, ředitel divize Forxai Video Vision Konica Minolta Business Solutions Czech.


 
  

- PR -

5 tipů, jak vybrat WMS pro vaši firmu

Řešíte dnes a denně pohyb zboží ve skladu? Warehouse Manage ment System je softwarové řešení navržené, sestavené a vyladěné pro správu a optimali­za­ci skladových operací a obecně veškerých procesů ve skladu. Pomáhá mimo jiné v řízení pohybu zboží, sledování skladových zásob, plánování příchodu a odchodu zboží, a díky těmto superschopnostem zefektivňuje správu skladu.

  

- PR -

Automatizace ve výrobě potravin není výsadou jen velkých firem. Jak na to krok za krokem s ERP systémem?

Stejně jako většina podniků, čelí i potravinářská výroba v dnešní době řadě výzev: nedostatku kvalitních zaměstnanců, vyso­kým cenám energií i zdražování surovin. K tomu se přidává velmi přísná legislativa a nutnost hlídat řadu ukazatelů u surovin i hotových výrobků.