facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Microsoft uvedl na trh Windows server 2012

64TB vhdx.jpgSpolečnost Microsoft uvedla tento týden na trh novou generaci serverového operačního systému Windows Server 2012. Nový produkt má podle zástupců společnosti výrazně přispět k budování cloudového prostředí ve firmách a datacenterch. Podle vyjádření společnosti produkt cílí na všechny velikosti organizací. K dispozici bude ve čtyřech edicích lišících se virtualizačními právy.

“S Windows Serverem 2012 startujeme novou éru cloudových operačních systémů, v rámci které umožníme našim zákazníkům využívat datová centra bez jakýchkoliv omezení,” uvedl Dalibor Kačmář, manažer serverové divize společnosti Microsoft.

Infrastrukturní novinka od Microsoftu přichází s řadou inovací v podobě doposud oddělených služeb jako pokrokových datových uložišť, inovovaných síťových technologií, virtualizace a možností automatizace. Podle zástupců společnosti staví nový operační systém na čtyřech pilířích, a to zlepšená podpora nasazení, automatizace a správy virtualizace, jednotná škálovatelná platforma, možnost flexibilně provozovat a přesouvat aplikace mezi jednotlivými typy cloudu (privátní, hostovaný, veřejný) bez nutnosti jejich přepisování a přístup k datům odkudkoliv, včetně mobilních zařízení.

Podle produktového manažera serverové divize Microsoftu Petra Váši přichází nový systém s vylepšenou schopností zajištění dostupnosti a správy dat nebo clusterových služeb. Nově je přidána možnost virtualizace datových úložišť.

WS bude na trhu dostupný ve čtyřech edicích – Foundation, Essentials, Standard a Datacenter – které se liší pouze licenčními podmínkami a virtualizačními právy.

Windows Server 2012 můžete zdarma stáhnou a vyzkoušet po dobu 180 dnů přímo zde.

 
Daktela
  

- Inzerce -

Kde snižují náklady firmy se správně nastavenými ERP systémy?

Tématem poslední doby se stávají úspory, které přináší společnostem správně zvolené a implementované ERP systémy. Nejde jen o často zmiňované zvýšení efektivity výroby nebo zlepšení poskytované služby. Podnikové systémy přináší i spoustu skrytých úspor v nákladech.

  

- Inzerce -

Jak bezpečné jsou bezpečnostní kamery? Nezmeškejte konferenci Axis Talk 2021

AxisÚtoky hackerů čím dál častěji míří na kamerové systémy. Jak se účinně bránit? I to bude tématem online konference společnosti Axis Communications, švédského světového leadera v bezpečnostních a smart city technologiích. Připojte se 20. a 21. dubna!

Helios
- inzerce -