facebook

Microsoft spouští bezplatné vzdělávání v nejmodernějších technologiích

S cílem propagovat a zpřístupňovat vzdělávání v oblasti nejmodernějších cloudových technologií pro odborníky a vývojáře společnost Microsoft představila nový interaktivní vzdělávací portál Microsoft Learn, kde se může kdokoliv jednoduše a bezplatně učit a zdokonalovat v používání produktů a služeb společnosti.


Canon

„Microsoft tak soustředí výuku technologií na jednom místě, kde zájemci najdou bezplatné online kurzy – příručky krok za krokem, mohou si vyzkoušet práci s nástroji přímo v interaktivním prostředí v prohlížeči a absolvovat i programy zaměřené na plnění úkolů. Uživatelé se mohou v průběhu dvou hodin naučit a prakticky si vyzkoušet například vytvoření svého prvního chatbota,“ přibližuje Eduard Bartko, Business Group Lead Cloud & Enterprise v Microsoftu v České republice a na Slovensku.

Tréninky jsou rozdělené a optimalizované na různé profesní role – pro vývojáře, správce a architekty řešení Azure, podnikové uživatele a podnikové analytiky. Sloužit mohou i jako příprava na certifikační zkoušky vývojářů, administrátorů a architektů řešení. Aktuálně je k dispozici vzdělávací obsah v rozsahu 80 hodin pokrývající Azure, Power BI, Power Apps, Microsoft Flow a vybrané části Microsoft Dynamics. Přibýt má ještě obsah zaměřený na Microsoft 365, další byznysové aplikace i role. Pro začátek jsou tréninky k dispozici v 23 jazycích, přičemž některé jsou i v češtině nebo ve slovenštině.

Jak Microsoft Learn funguje?

Zvolte si svou úroveň, úkol nebo roli a sledujte vzdělávací proces. Následně si otestujte vědomosti a dovednosti praktickými kvízy.

Učení vlastním tempem: příručky krok za krokem a moduly přizpůsobené certifikátům pro jednotlivé pozice umožňují učit se tehdy, kdy vám to vyhovuje.

Učení se ze zkušeností: interaktivní prostředí dostupné přímo v prohlížeči umožňuje vyzkoušet si prakticky všechny technologie bez omezení.

Lehká navigace: hledejte ukázkové výukové programy podle produktů, úrovně dovedností nebo pracovní pozice, které vám pomohou vyřešit pracovní výzvy a připravit se na certifikaci.

Získejte uznání: dokončete moduly, otestujte si vědomosti a získejte body a úrovně hodnocení vašich dovedností. Sdílejte je přes sociální sítě.

Učte se způsobem, který vám nejvíc vyhovuje: vyberte si z rychlých příruček a praktických ukázek, kterými projdete vlastním tempem, anebo se zapojte do strukturovaných online kurzů a přednášek vedených instruktory u partnerů Microsoftu.


 
Datová centra
  

- Inzerce -

Vision ERP ve službě nejmodernějších technologií společnosti 3D Tech

VisionOndřejovská společnost 3D Tech spol. s r.o., která je průkopníkem 3D tisku v České republice, implementovala komplexní systém Vision ERP v letošním roce. Většinu specifických potřeb firmy včetně zakázkové výroby se podařilo pokrýt standardními funkcemi systému, díky tomu bylo nasazení softwaru rychlé a jeho přínosy se brzy projevily.

  

- Inzerce -

Chcete posílit kondici vašeho firemního týmu?

OnlioPak navštivte 21. listopadu společnou konferenci firem Onlio a Atlassian. Na konferenci se dozvíte, jak využít nejen Atlassian software při vytváření, řízení, vývoji i dodávce svých produktů – chytřeji a rychleji.

Časopis IT Systems / Odborná příloha Kalendář akcí
Onlio
RSS kanál