průmysl, výroba, sklady…
facebook

Microsoft spouští bezplatné vzdělávání v nejmodernějších technologiích

S cílem propagovat a zpřístupňovat vzdělávání v oblasti nejmodernějších cloudových technologií pro odborníky a vývojáře společnost Microsoft představila nový interaktivní vzdělávací portál Microsoft Learn, kde se může kdokoliv jednoduše a bezplatně učit a zdokonalovat v používání produktů a služeb společnosti.„Microsoft tak soustředí výuku technologií na jednom místě, kde zájemci najdou bezplatné online kurzy – příručky krok za krokem, mohou si vyzkoušet práci s nástroji přímo v interaktivním prostředí v prohlížeči a absolvovat i programy zaměřené na plnění úkolů. Uživatelé se mohou v průběhu dvou hodin naučit a prakticky si vyzkoušet například vytvoření svého prvního chatbota,“ přibližuje Eduard Bartko, Business Group Lead Cloud & Enterprise v Microsoftu v České republice a na Slovensku.

Tréninky jsou rozdělené a optimalizované na různé profesní role – pro vývojáře, správce a architekty řešení Azure, podnikové uživatele a podnikové analytiky. Sloužit mohou i jako příprava na certifikační zkoušky vývojářů, administrátorů a architektů řešení. Aktuálně je k dispozici vzdělávací obsah v rozsahu 80 hodin pokrývající Azure, Power BI, Power Apps, Microsoft Flow a vybrané části Microsoft Dynamics. Přibýt má ještě obsah zaměřený na Microsoft 365, další byznysové aplikace i role. Pro začátek jsou tréninky k dispozici v 23 jazycích, přičemž některé jsou i v češtině nebo ve slovenštině.

Jak Microsoft Learn funguje?

Zvolte si svou úroveň, úkol nebo roli a sledujte vzdělávací proces. Následně si otestujte vědomosti a dovednosti praktickými kvízy.

Učení vlastním tempem: příručky krok za krokem a moduly přizpůsobené certifikátům pro jednotlivé pozice umožňují učit se tehdy, kdy vám to vyhovuje.

Učení se ze zkušeností: interaktivní prostředí dostupné přímo v prohlížeči umožňuje vyzkoušet si prakticky všechny technologie bez omezení.

Lehká navigace: hledejte ukázkové výukové programy podle produktů, úrovně dovedností nebo pracovní pozice, které vám pomohou vyřešit pracovní výzvy a připravit se na certifikaci.

Získejte uznání: dokončete moduly, otestujte si vědomosti a získejte body a úrovně hodnocení vašich dovedností. Sdílejte je přes sociální sítě.

Učte se způsobem, který vám nejvíc vyhovuje: vyberte si z rychlých příruček a praktických ukázek, kterými projdete vlastním tempem, anebo se zapojte do strukturovaných online kurzů a přednášek vedených instruktory u partnerů Microsoftu.


 
  

- Inzerce -

ALVAO Inspiration Day 2019

ALVAO Inspiration Day 2019ALVAO Inspiration Day je především o komunitě lidí, kteří se nebojí posouvat svá oddělení dopředu. Načerpejte inspiraci od českých manažerů i světových autorit v oblasti ITSM.

  

- Inzerce -

Uživatelsky jednoduché rozvrhování výroby

ComesPlánování a detailní rozvrhování výroby je řešeno v průmyslových podnicích různými přístupy za pomocí SW aplikací od těch nejjednodušších až po nejsložitější. Všechna řešení mají své výhody a nevýhody, velké specializované balíky obvykle obtížnou implementaci, vysoké náklady a jsou uživatelsky náročné na ovládání. Některé ERP systémy rovněž obsahují funkce plánování výroby, obvykle zpracované tabulkovou formou.