eWay System
facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Mailkit rozšiřuje možnosti anket

mk_1026.jpgMailkit představuje nové a ještě více variabilní ankety, které otevírají další možnosti, jak lépe komunikovat se zákazníky. Ankety prošly výraznými změnami ve všech jejich částech – změnily se možnosti jejich vytváření, rozšířily se varianty jejich vzhledu a jejich vyhodnocování je nyní mnohem detailnější. Kromě standardního vzhledu anket je nově možné k úpravám používat šablony, a proto je snadné si vytvořit jakoukoli anketu v požadovaném vzhledu a přizpůsobenou vlastním potřebám, bez jakýchkoli omezení. V nových anketách je dostupných až 5 různých typů hlasování. Respondent může hlasovat pro jednu jedinou předdefinovanou odpověď, označit více odpovědí zároveň, ohodnotit odpověď na stupnici od 1 do 5, nebo může napsat odpověď vlastní. Vše v závislosti na jednoduchém nastavení.

Mailkit rovněž pamatuje na statistiky anket, a to i nad rámec pouhých souhrnných výsledků. Reporty zaznamenávají konkrétní hlasování jednotlivých respondentů i čas hlasování, a proto uživatelé aplikace budou mít vždy dokonalý přehled o tom, kdo, jakým způsobem a kdy na ankety hlasoval.

 
  

- Inzerce -

Průvodce software defined storage

AlefV dnešní době hledá stále více organizací způsob, jak získat volnost v nákupu hardwaru pro podnikové úložiště. Slibují si, že se při použití Software Defined Storage zbaví takzvaného vendor lock in a současně získají finančních úsporu, protože SDS vytváří z běžných komoditních serverů připojených k Ethernet síti úložiště s plnohodnotným data managementem. Snížení nákladů také bývá jeden z častých důvodů, proč sáhnout po SDS řešení.

  

- Inzerce -

Data je třeba chránit. Jak bude vypadat jejich ukládání v roce 2021?

SeagateObjem dat na Zemi nekontrolovatelně roste. Podle průzkumu společnosti IDC pro firmu Seagate zaznamenají podniky v příštím roce nárůst objemu generovaných dat o 42 %.