facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 15. 5. 2024

Logistický Summit APIL 2024 otevírá možnost registrace

APILAsociace pro inovace v logistice (APIL) otevřela registrace na první veřejný Logistický Summit APIL 2024. Tato specializovaná oborová konference se uskuteční ve dnech 31. října a 1. listopadu 2024 v Stages Hotelu v Praze.Dvoudenní Logistický Summit se bude konat pod záštitou Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky (CIIRC) Českého vysokého učení technického v Praze (ČVUT) a Asociace pro inovace v logistice (APIL). Po několika ročnících za uzavřenými dveřmi asociace, letos nabídne poprvé i veřejnosti bohatý program plný případových studií, panelových diskuzí s odborníky nejen v intralogistice, ale také s odborníky na financování rozsáhlých projektů pomocí dotačních výzev a nahlédnutí do robotického vývoje ČVÚT.

Program konference nabídne:

  • Přednášky členů APIL, kteří se podělí o své rozsáhlé zkušenosti v implementacích nejnovějších logistických technologií
  • Panelové diskuze s experty, kteří se zabývají aktuálními výzvami a příležitostmi v logistice, včetně automatizace a robotizace
  • Odborná panelová diskuze o aktuálních dotačních výzvách na automatizaci a poradenství
  • Networkingový zábavný večer
  • Podcast live – Kruté sklady
  • 2. den – návštěvy realizovaných projektů a výzkumného centra

Registrace je spuštěná od 15. května 2024, na webových stránkách konference logistickysummit.cz.

Asociace pro inovace v logistice (APIL), která konferenci pořádá,  je organizací zaměřenou na podporu a propagaci inovací v logistickém a skladovém odvětví. Jejím hlavním cílem je šířit informace o logistice, nabízet inovativní řešení a poskytovat odbornou pomoc při řešení logistických problémů. Asociace také slouží jako platforma pro komunikaci s odborníky z různých oblastí logistiky a spolupracuje s logistickými asociacemi a organizacemi v České republice i v zahraničí. Členy asociace jsou významné obchodní firmy s vlastními logistickými areály, výrobní podniky, fulfillmentové firmy a poskytovatelé jiných logistických služeb.

APIL

 


 
  

- PR -

Chytřejší sítě, bezpečnější firewally

Role AI ve firewallech a cloudové platformě Nebula od Zyxel Networks


V poslední době se neustále mlu­ví o umělé inteligenci a o tom, jak všechno změní. Ve spo­leč­nos­ti Zyxel Networks jsme toho názoru, že ačkoliv umělá inte­li­gen­ce bude nepochybně hrát stále větší roli, nepředstavuje vlastně úplnou novinku. Umě­lou inteligenci (AI) a strojové učení (ML) totiž naše platforma Nebula pro správu sítí v cloudu používá už nějakou dobu.

  

- PR -

Wittmann zálohuje a chrání svá data s Acronis Cyber Protect Cloud

Skupina WITTMANN Group se sídlem ve Vídni působí na celém světě. Prostřednictvím 10 výrobních závodů v 6 zemích a 37 poboček je zastoupena na všech důležitých světových trzích plastikářského průmyslu.