- Přehledy IS
- APS (20)
- BPM - procesní řízení (23)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (32)
- CRM (51)
- DMS/ECM - správa dokumentů (20)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (77)
- HRM (28)
- ITSM (6)
- MES (32)
- Řízení výroby (36)
- WMS (29)
- Dodavatelé IT služeb a řešení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (38)
- Dodavatelé CRM (33)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (70)
- Informační bezpečnost (50)
- IT řešení pro logistiku (45)
- IT řešení pro stavebnictví (26)
- Řešení pro veřejný a státní sektor (27)
ERP systémy
CRM systémy
Plánování a řízení výroby
AI a Business Intelligence
DMS/ECM - Správa dokumentů
HRM/HCM - Řízení lidských zdrojů
EAM/CMMS - Správa majetku a údržby
Účetní a ekonomické systémy
ITSM (ITIL) - Řízení IT
Cloud a virtualizace IT
IT Security
Logistika, řízení skladů, WMS
IT právo
GIS - geografické informační systémy
Projektové řízení
Trendy ICT
E-commerce B2B/B2C
CAD/CAM/CAE/PLM/3D tisk![]() | Přihlaste se k odběru zpravodaje SystemNEWS na LinkedIn, který každý týden přináší výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
| ||
Lactalis CZ nasadil systém pro správu služebních cest a hotovostních výdajů
Společnost Lactalis CZ implementovala systém expense@work od společnosti LLP Group. Cílem implementace bylo zjednodušení, digitalizace a automatizace procesů pro schvalování a vyúčtování služebních cest včetně souvisejících hotovostních výdajů. Před zavedením nového systému společnost používala manuální procesy založené na excelových tabulkách, což přestalo být vyhovující z důvodu efektivity, uživatelské přívětivosti i auditovatelnosti.

Systém expense@work pokrývá celý proces služebních cest od schválení služební cesty až po vyúčtování a schválení výdajů dle nastaveného schvalovacího procesu. Automatický výpočet stravného a ostatní výdaje ze služební cesty jako je ubytování, parkovné, jízdné, ale i ostatní drobné výdaje jsou přehledně vedeny v systému a následně automaticky integrovány do finančního informačního systému společnosti.
"Implementace systému expense@work nám výrazně pomohla zjednodušit agendu služebních cest a drobných výdajů. Vysoká flexibilita systému nám pomohla nastavit procesy dle našich požadavků a zároveň se nám podařilo udržet uživatelskou přívětivost celého systému," uvedl Jiří Rokos, IT manažer společnosti Lactalis CZ.
Zaměstnanci mohou systém snadno využívat přes webové rozhraní, ale i přes mobilní aplikaci, která výrazně zrychlila a zjednodušila celý schvalovací proces, přičemž se rovněž významně snížil počet administrativních úkonů jednotlivých zaměstnanců.
Systém používá více než 200 zaměstnanců společnosti Lactalis CZ ve 4 lokalitách.
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
| 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
| 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
| 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
| 29 | 30 | 31 | 1 | 2 | 3 | 4 |
| 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
Formulář pro přidání akce












