facebook
Aktuality -> IT společnost - 14. 8. 2019 15:12

Kopírky Canon už potřetí hledají svou kancelář

Pomoci chtějí hlavně v neziskovkách

Společnost Canon opět netradiční formou rozdělí použitá, ale stále kvalitní multifunkční kancelářská zařízení do neziskových organizací. Třetí ročník dobročinného projektu Kopírka hledá kancelář právě startuje. Společnosti prospěšné organizace, kterým by v jejich snažení pomohla chytrá tiskárna nebo kopírka, se mohou hlásit až do 16. září. Přihlásit se do projektu mohou opět nejen neziskovky, ale i školy či další dobročinné organizace, které mají nedostatek kvalitního kancelářského vybavení.Stejně jako v minulých ročnících se společnost Canon rozhodla zapojit také své partnery z oblasti tiskových služeb – tentokrát firmy Can21 a VDC. Společně vytipovali celou řadu použitých, ale stále výkonných profesionálních kancelářských zařízení schopných zvládnout ještě hodně práce.

„Přestože to nejsou nové stroje, jejich životnost díky kvalitě výroby i výstupní kontroly značně přesahuje obvyklý cyklus obměny. Byla by škoda je likvidovat, když mohou být ještě řadu let denně využívány pro dobrou věc,“ vysvětluje smysl projektu Kopírka hledá kancelář Eva Kučmášová, marketingová manažerka společnosti Canon.

Vloni našly použité, ale stále v dobré kondici a tempu pracující tiskárny Canon své nové domovy například v ostravském Centru pro rodinu a sociální péči, organizaci Pomocné tlapky ze Starého Plzence, která se věnuje výcviku psů pro tělesně postižené, dále v Centru D8 pomáhajícímu ohroženým rodinám a dětem v Ústeckém i Středočeském kraji a v Centru Paraple. To už víc než 20 let pomáhá lidem s poškozením míchy.

Přihlásit se do projektu Kopírka hledá kancelář mohou neziskovky i ostatní na emailové adrese canon@my.cz. Stačí poslat mail se stručným, ale kreativním popisem, jak konkrétně by uvedený dar podpořil chod kanceláře a činnost neziskové organizace. Uzávěrka přihlášek je 16. září 2019. Další informace o projektu najdete zde.


 
PREGIS
  

- Inzerce -

Firma 3E PROJEKT díky iNVOiCE FLOW ušetřila dvě pracovní místa

3E PROJEKTDříve se účetní ve firmě 3E PROJEKT musely prokousávat nekonečnými stohy papírových faktur, dnes všechno řeší pohodlně na počítači. iNVOiCE FLOW – služba, která automatizuje zpracování přijatých faktur – ostravské firmě se 160 zaměstnanci ušetřila dvě pracovní místa, zrychlila zpracování dokladů a navíc už se nestává, že by někdo při přepisu dokladů udělal chybu.

  

- Inzerce -

Jak prostřednictvím SD-WAN zvýšit bezpečnost sítě

CiscoSD-WAN síť přináší řadu známých výhod. Málokdo si ale uvědomuje, že jejím nasazením získává síť automaticky vyšší úroveň zabezpečení. Tedy za předpokladu, že všechny důležité síťové bezpečnostní prvky jsou integrovány přímo do architektury řešení SD-WAN.