Asseco Helios 1
facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Projekty - 18. 11. 2013

Systém řízeného skladu v Gebr. Ostendorf - OSMA

Kodys implementoval systém řízeného skladu Accellos One Warehouse ve společnosti Gebr. Ostendorf - OSMA zpracování plastů. K hlavním cílům projektu patřily: zásadní omezení množství reklamací při chybném vychystání, rychlejší a lépe organizovaná práce a hlavně kompletní přehled nad skladem. Systém WMS pokrývá všechny nutné skladové procesy - příjem zboží z výroby, zaskladnění a přeskladnění v rámci celého areálu firmy, vychystání a expedici zákazníkům. Jelikož Gebr. Ostendorf - OSMA primárně skladuje na otevřeném prostoru o rozloze více než 20 000 m2, byl kladen velký důraz na co nejvyšší odolnost použitého hardwaru - mimo jiné i na odolnost vůči záporným teplotám. Tyto požadavky splnily dodané terminály Motorola řady MC9000. Pro zajištění online konektivity bylo nutné v rámci projektu nainstalovat také bezdrátovou síť. 
  

- Inzerce -

Ulovte a zlikvidujte kyberhrozbu se Sophos Academy!

Moderní kybernetické hrozby nám nedávají na výběr. Organizace se musí proaktivně chránit i pomocí lovců hrozeb. Chcete se také stát skutečným lovcem hrozeb? Zaregistrujte se na Sophos Threat Hunting Academy 2021.

  

- Inzerce -

Covid jako katalyzátor digitalizace a fenomén homeworkingu

IT Systems 1-2/2021V aktuálním vydání IT Systems jsme se zaměřili na odvětví, která v současné době prochází velmi turbulentním vývojem. Vím, že se to dnes dá říct prakticky o všech oblastech našeho života, ovšem retail, logistika a potravinářský průmysl jsou navíc názorným příkladem, proč je pandemie onemocnění covid označována za katalyzátor digitalizace desetiletí. Pokud totiž ještě někdo pochyboval o významu digitalizace, musel v loňském roce prozřít.