facebook LinkedIN LinkedIN - follow

KCT Data nabízí nové řešení pro elektronické zasílání výplatních pásek

Penize.jpgNové řešení, pomocí kterého lze zaměstnancům posílat výplatní pásky ze SAP přímo do jejich e-mailových schránek, uvedla na trh společnost KCT Data. Zasíláním výplatních pásek odpadnou náklady na tisk, personalistům se zjednoduší práce a zaměstnanci si pro ně nebudou muset sami chodit.

Celé řešení je zahrnuto v jedné SAP transakci, která spouští report se standardními komfortními vlastnostmi (možnosti výběru, možnosti přednastavených variant apod.). Odeslané výplatní pásky se dají v SAP standardně ukládat a později snadno dohledat. K libovolné skupině e-mailů s výplatními páskami lze také připojit i aktuální sdělení zaměstnancům. Funkčnost řešení navíc není ohrožena novými verzemi podnikového systému, protože vše probíhá bez jakýchkoli úprav ve standardu SAP. Během nasazení řešení pracovník KCT Data nainstaluje v SAP vše potřebné, ověří funkčnost, zaškolí personalistu, který bude výplatnice zasílat, a správci systému zanechá podrobnou dokumentaci.

Přínosem elektronických výplatních pásek je eliminace omylů spojená s jejich předáváním v klasické podobě, kdy může dojít k různým omylům, předání jiné osobě, zapomenutí pásky na stole a podobně. Výplatnice lze díky řešení snadno doručit i zaměstnancům, kteří na pracovišti nemají svůj počítač nebo nejsou fyzicky přítomni, pokud uvedou svou soukromou e-mailovou adresu.

KCT Data je česká společnost zabývající se poskytováním služeb z oblasti podnikových informačních systémů. Zaměřuje se na podporu, poradenství a vývoj zákaznických řešení v ERP systému SAP.

 
  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

  

- Inzerce -

Česká IT společnost ALEF posiluje v Rumunsku partnerství s F5

ALEFČeská společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, se stala distributorem společnosti F5 a jejích bezpečnostních řešení pro Rumunsko. Posiluje se tak více než devítiletý vztah mezi oběma firmami na Slovensku, v Maďarsku a České republice.

Helios
- inzerce -