facebook

Kaspersky Endpoint Security Cloud nově ochrání i mobilní zařízení

KasperskySpolečnost Kaspersky Lab vydala novou verzi svého řešení Endpoint Security Cloud, které je nově dostupné ve dvou variantách a nabízí jak základní funkce kybernetické bezpečnosti v cloudu, tak i rozšířené možnosti vyhodnocování zranitelností nebo správu bezpečnostních záplat a šifrování. Změnilo se i nastavení licencí, kdy zákazníci k jedné licenci dostanou zdarma ochranu pro dvě mobilní zařízení.Nová verze Kaspersky Endopoint Security Cloud (KESC) zahrnuje standardní technologie kybernetického zabezpečení jako je ochrana složek, e-mailu a internetového provozu, firewall, blokování síťových útoků, behaviorální detekce a exploit prevention. Novinkou je, že produkt zabraňuje škodlivým programům ve zneužívání zranitelností, které se objevují u starších verzí softwarů. To je možné díky funkci vyhodnocení zranitelností (vulnerability assessment), která kontroluje nainstalované aplikace na firemních zařízeních a případně informuje IT administrátory o dostupných záplatách.

Nová verze je také vybavena vylepšeným patch managementem a funkcí šifrování souborů. Patch management umožňuje administrátorům automaticky provádět aktualizace zranitelných aplikací. Management šifrování posiluje ochranu citlivých firemních dat. Zajišťuje, aby k zašifrovaným datům na zařízeních mimo organizaci nezískal přístup nikdo bez patřičných oprávnění, a to i v případě, že dojde ke ztrátě nebo krádeži daného zařízení.

Ochrana až pro tři zařízení

Ve dvou pětinách (40 %) malých a středních firem je velmi běžné, že zaměstnanci pracují mimo své stálé pracoviště. Často tak musejí vzdáleně přistupovat do firemních systémů nebo ukládat firemní data na různá zařízení. Kaspersky Endpoint Security Cloud umožňuje firmám jít tomuto trendu vstříc a nabízí ochranu pro jeden počítač nebo server a další dvě mobilní zařízení v rámci jedné licence. KESC tak chrání jak počítače s Windows a Mac OS, tak i chytré mobily a tablety s Androidem a iOS.


 
  

- Inzerce -

Expanze společnosti Tsubakimoto

si vyžádala modernizaci a přesun IS do cloudu


TsubakimotoSpolečnost Tsubakimoto UK Ltd. je předním výrobcem automobilových dílů, výrobků pro přenos energie a systémů pro manipulaci s materiály. V návaznosti na navýšení kapacit musela společnost v nedávné době otevřít druhou továrnu, Tsubaki Automotive Czech Republic, s. r. o., v Ovčárech, která se zabývá výrobou a sestavováním systémů rozvodových řetězů a souvisejících produktů do automobilového průmyslu. Uvedená expanze společnosti si vyžádala modernizaci a přesun IS do cloudu.

  

- Inzerce -

Čárové kódy ušetří denně přes 3 hodiny práce

gatemaGatema je více než 15 let dodavatelem systému HELIOS Orange pro EICHLER COMPANY, a. s. EICHLER COMPANY, a. s., je specialistou na výrobu, servis a dodávky normalizovaných dílů do tvářecích nástrojů, forem a výrobků dle výkresové dokumentace.