Aktuality -> IT Business - 18. 9. 2024 - redakce

Josef Šikýř nastupuje na pozici servisního ředitele NTT DATA

Jozef ŠikýřJosef Šikýř je od září novým servisním ředitelem ve společ­nosti NTT Czech Republic s.r.o., která je součástí skupiny NTT DATA. Pozici Senior Director: Services přebírá po Martinu Švamberovi, který odchází do penze.



Josef Šikýř měl během své kariéry příležitost podílet se na výstavbě a provozu mobilních i optických sítí, zabýval se IT a síťovou architekturou a transformací, technologickou bezpečností, uváděním nových produktů na trh a realizací několika M&A projektů. Absolvent oboru telekomunikací na FEL ČVUT pracoval ve společnostech Alcatel-Lucent, T-Mobile či CETIN na technických, obchodních a manažerských pozicích.

„Práce v NTT DATA představuje možnost stát u zrodu nejnovějších trendů a čerpat zkušenosti od nejlepších expertů po celém světě. Těším se na spolupráci s klienty i novým týmem a na výzvy, které nás čekají,“ říká Josef Šikýř, nový Senior Director: Services NTT DATA v České republice.


 
  

- PR -

Revoluce ve správě dokumentů:

elektronické spisové služby musí mít atest


Digitalizace české veřejné správy zažívá v roce 2025 jeden z nejvýznamnějších milníků poslední dekády. Zavedení povinnosti používat atestovaný systém elektronické spisové služby (eSSL) proměňuje nejen trh s řešeními pro správu dokumentů, ale především každodenní praxi tisíců organizací, které se bez tzv. spisovky neobejdou. Ačkoliv se v odborných diskusích často zdůrazňuje především splnění zákonných požadavků, realita je komplexnější. 

  

- PR -

Peníze od Ježíška? V lednu si dopřejte Apple za zlomek původní ceny

Obálka od babičky, příspěvek od rodičů, něco od strýčka. Vánoce jsou pryč, ale peníze zůstaly. Leden přináší jedinečnou šanci pořídit si prémiovou Apple techniku za ceny, které jindy neuvidíte.