Aktuality -> IT společnost - 18. 4. 2011

Jiří Hýzler již pošesté obhájil titul MVP

Jiří Hýzler ze společnosti OKsystem již pošesté obhájil titul the Most Valuable Professional (MVP) World Award. Tento titul obhájil v oblasti Enterprise Security. Titul MVP je udělován na 1 rok na základě nominace odborné veřejnosti. Tento návrh je posouzen a schválen komisí společnosti Microsoft na regionální úrovni, poté na úrovni EMEA a konečné rozhodnutí stanoví centrála v USA. Tento titul je vyznamenáním nejen za rozsáhlé znalosti v dané oblasti, ale také za ochotu sdělovat své znalosti odborné veřejnosti na konferencích, mítincích, diskusních fórech a v odborných článcích. Zároveň je i poděkováním za spolupráci při vývoji nových produktů společnosti Microsoft poskytnutím reakcí zákazníků na stávající Microsoft produkty.



 
  

- PR -

Díky digitalizaci zvládneme více zakázek se stejným počtem servisních techniků,

říká Jana Dupalová, manažerka kvality společnosti ERILENS


Ing. Jana Dupalová je manažerkou kvality ve společnosti ERILENS, která se zabývá instalací a servisem stropních zvedacích systémů pro imobilní osoby. Dříve se v této firmě potýkali s extrémním množstvím administrativy v papírové podobě, která zdržovala servisní techniky a komplikovala plánování. Problémem byla i chybovost, nepřehlednost a složitý přístup k potřebným informacím. Proto firma hledala způsob, jak celý proces evidence zakázek zefektivnit. Optimální řešení našla v systému Digio, díky kterému nastoupila cestu od papírování k digitálnímu servisu.

  

- PR -

Když Excel nestačí: Moderní evidence a plánování pracovní doby ve zdravotnictví

Plánování směn ve zdravotnických zařízeních je mnohem víc než administrativní rutina. Ovlivňuje provoz oddělení, dodržování zákonných pravidel, mzdové náklady i spokojenost zaměstnanců. Článek ukazuje limity tradičního plánování v tabulkách a přínosy centralizovaného systému propojeného s docházkou, personalistikou, mzdami a zaměstnaneckým portálem.