facebook LinkedIN LinkedIN - follow

ITeuro uvádí na český trh novou verzi systému Infor CloudSuite Industrial (SyteLine)

IT euroSpolečnost ITeuro, která v Česku už od roku 2000 implementuje ERP systém Infor CloudSuite Industrial (SyteLine), uvedla na tuzemský trh jeho novou verzi 10. Jde o komplexní ERP platformu pro výrobní podniky různých velikostí, která míří především na obory diskrétní výroby jako strojírenství, výroba dílů pro automotive, high-tech, zpracování a obrábění kovů, plastikářství, výroba strojů a zařízení nebo tisk. Podobně jako aktuální verze Windows 10 přináší i nová verze systému Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) kontinuální upgrade. Verze 10 tak bude trvale rozvíjena a zákazníci budou dostávat aktualizace průběžně formou pravidelných balíčků. Vyhnou se tak mezigeneračním upgradům.ERP systém Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) 10 je dostupný jako cloudová služba, ale samozřejmě také ve formě on-premise, která u výrobních podniků zůstává oblíbenou formou implementace informačního systému. I v případě instalace on-premise ovšem budou mít podniky výhodu tzv. „kontinuálního upgrade“, který je obvyklý spíše pro cloudové prostředí. V praxi to znamená, že verze 10 bude trvale rozvíjena a zákazníci budou průběžně dostávat aktualizace formou pravidelných balíčků. Nové funkce, nástroje a technologie tak budou mít k dispozici rychleji, bez systémových odstávek a celkově se vyhnou dalším „mezigeneračním“ upgradům.

diskrétní výroba

Od verze 10 rovněž Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) rozšiřuje funkcionalitu v jádře. U předchozí verze 9 je možné funkčnost pro řízení diskrétní výroby doplnit o různé balíčky s dodatečnými funkcemi a nástroji, které už jsou ve verzi 10 kompletně integrovány do jádra. Jedná se například o Automotive Pack, Molding Pack (slévárenství) nebo Printing and Packaging (tiskařský a obalový průmysl).

SL10

SL10

Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) 10 také otevírá cestu k využití nových nástrojů Inforu jako umělé inteligence Coleman, úložiště Data Lake, analytiky Birst, B2B e-commerce Rhythm nebo nativních mobilních aplikací. Současně verze 10 vylepšuje klíčovou funkcionalitu pokročilého plánování a rozvrhování APS nebo zákaznického portálu. Vylepšeno bylo i uživatelského rozhraní.

Petr Šperka„Infor CSI (SyteLine) 10 je end-to-end informačním řešením pro výrobní podnik. Pokrývá všechny potřeby od pokročilého plánování výroby APS, konfigurátoru výrobků a zakázek přes technickou přípravu výroby včetně změnového řízení, oblast kvality, servisu výrobků i interní údržby až po portály pro dodavatele i odběratele, CRM, projektové řízení, datovou analytiku a mnoho dalších,“ říká Petr Šperka, obchodní ředitel společnosti ITeuro.

Verze 10 je určena nejen pro nové zákazníky nebo stávající uživatele předchozích verzí Infor CloudSuite Industrial (SyteLine). Je vhodná i pro upgrade z jiných ERP systémů od společnosti Infor, například Infor MAX, Infor XA či Infor VISUAL. Stejně tak může být nástupcem starších ERP pro výrobní firmy od jiných výrobců.

„Díky silnému vývojovému zázemí společnosti Infor je řešení CloudSuite Industrial (SyteLine) 10 postavené na nejmodernějších technologiích s vyspělými nástroji, které firmám umožňují rychle se adaptovat na velmi proměnlivé podmínky současného byznysu. Proto se jedná o řešení, na které je právě teď vhodná doba upgradovat ze starších ERP nejen od Inforu, ale třeba i z funkcionálně už nevyhovujících ERP od menších výrobců,“ dodává Petr Šperka, obchodní ředitel společnosti ITeuro, která je Gold Channel Partnerem Inforu pro Českou republiku už implementuje první projekty verze 10.


 
  

- Inzerce -

Průvodce software defined storage

AlefV dnešní době hledá stále více organizací způsob, jak získat volnost v nákupu hardwaru pro podnikové úložiště. Slibují si, že se při použití Software Defined Storage zbaví takzvaného vendor lock in a současně získají finančních úsporu, protože SDS vytváří z běžných komoditních serverů připojených k Ethernet síti úložiště s plnohodnotným data managementem. Snížení nákladů také bývá jeden z častých důvodů, proč sáhnout po SDS řešení.

  

- Inzerce -

Jak zastavit ransomware? Správnou ochranou koncových bodů

SophosPolovina IT manažerů uvádí, že byli v loňském roce napadeni ransomwarem. Ve třech případech ze čtyř se přitom útočníkům podařilo zašifrovat data. Průměrné globální náklady na nápravu těchto škod přesáhly 16 milionů korun, vyplývá z průzkumu společnosti Sophos mezi 5000 IT manažery ve 26 zemích. Jak nejlépe chránit koncové body před ransomwarem?