Aktuality -> IT Projekty - 5. 10. 2006

IS KARAT pro INET Inter Eko Technik

karat_inet_640.jpgSpolečnost INET Inter EkoTechnik, dodavatel návrhů a realizace zahradních jezírek a bazénů, se rozhodla pro implementaci komplexního podnikového informačního systému KARAT. V těchto dnech byla podepsána smlouva o předimplementační analýze, čímž byl odstartován projekt s plánovanou implementací pro 16 uživatelů. Zahájení rutinního provozu se očekává od 1.1.2007.

Společnost INET je již několik let uživatelem staršího produktu - informačního systému ISO a pro přechod na IS KARAT se rozhodla zejména z důvodu snadného převodu dat z IS ISO do IS KARAT a dále na základě dobrých zkušeností a spokojeností se službami a přístupem dodavatele.

 
  

- PR -

Phoenix a BENU lékárny sjednotily komunikaci s více než 430 pobočkami díky ALVAO

Společnost PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o., provozující síť lékáren BENU, potřebovala zjednodušit a sjednotit komunikaci mezi centrálou a lékárnami. Implementací ALVAO Service Desk a Asset Management získala přehledné řešení pro správu požadavků i majetku, které přineslo rychlejší komunikaci, vyšší efektivitu a lepší podporu napříč celou organizací.

  

- PR -

HANNOVER MESSE 2026 - poslední volné plochy!

Dotace pro české firmy a společná expozice CzechTrade


HANNOVER MESSE je světově nejdůležitější veletrh v rámci zpracovatelského průmyslu, který se již přes 50 let pravidelně na jaře koná v německém Hannoveru. Další ročník proběhne 20.-24. dubna 2026. Jedná se o prvotřídní platformu pro prezentaci novinek z oblasti průmyslové automatizace a IT, energetických a environmentálních technologií, vývoje a výzkumu v rámci oboru strojírenství. Na prezentaci na veletrhu HANNOVER MESSE je možné získat dotaci od agentury CzechTrade, nebo se přímo zapojit do společné expozice českých firem.