facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Projekty - 21. 3. 2006

Implementace Elanor Global v ARMATURY Group

elanor_612.jpgV akciové společnosti ARMATURY Group byla dokončena fáze implementace produktu Elanor Global. Společnost ARMATURY Group bude v systému Elanor Global zpracovávat mzdy, plánovat a řídit personální procesy, což povede k celkovému zefektivnění práce v personální oblasti.

Společnost Elanor působí na českém a slovenském trhu jako dodavatel v oblasti vývoje a implementace informačních systémů pro řízení lidských zdrojů a je jedním z poskytovatelů mzdového a personálního outsourcingu.

 
  

- PR -

Modernizace IS je příležitost přehodnotit způsob práce

IT Systems 4/2025V aktuálním vydání IT Systems bych chtěl upozornit především na přílohu věnovanou kybernetické bezpečnosti. Jde o problematiku, které se věnujeme prakticky v každém vydání. Neustále se totiž vyvíjí a rozšiřuje. Tematická příloha Cyber Security je příležitostí podívat se podrobněji, jakým kybernetickým hrozbám dnes musíme čelit a jak se před nimi můžeme chránit. Kromě kybernetické bezpečnosti jsme se zaměřili také na digitalizaci průmyslu.

  

- PR -

Pět způsobů, jak AI změní náš svět k nepoznání

AI_analyzuje_data-PR.jpegUmělá inteligence (AI) a strojové učení (ML) přináší už více než 10 let podnikům i výzkumníkům stále možnosti. Ať už jde o využití prediktivní analýzy k předvídání údržby zařízení, nástroje počítačového vidění, které dávají oči robotům na automatických montážních linkách, nebo digitální dvojčata sloužící k simulaci fungování továren, měst, a dokonce i celých ekonomik, seznam aplikací poháněných AI je dlouhý a stále se prodlužuje.