facebook
Aktuality -> Hardware - 18. 2. 2019 10:23

III. edice multifunkčních zařízení imageRUNNER ADVANCE 3

Společnost Canon Europe představuje III. edici své platformy imageRUNNER ADVANCE 3. generace s inovovaným firmwarem verze 3.8. Rozsáhlé portfolio 26 produktů a 7 řad nabízí vysoké zabezpečení dokumentů, zařízení a intuitivní rozhraní u všech modelů. III. edice je postavená na platformě 3. generace, ale byla vyvíjena s ohledem na všechny modely multifunkčních zařízení společnosti Canon.Nejnovější edice staví na všech důležitých zabezpečovacích funkcích předchozích generací, včetně šifrování obsahu pevných disků (HDD Encryption) s ověřováním FIPS140-2 pro automatické šifrování dat. Nové zabezpečovací funkce dále zahrnují například ověřování systému při spouštění s názvem Secure Boot. Uživatelé tak mohou bezpečně spouštět programy založené na důvěryhodných kořenových certifikátech (RoT – Root of Trust). Tato integrovaná zabezpečovací funkce brání hackerům obejít ochranné mechanismy multifunkčních zařízení.

Nově vylepšený Syslog poskytuje v reálném čase bezpečnostní informace o zařízení, která mohou být analyzována vhodným řešením třetích stran využívajícím tento standard. Funkcionalita Syslog kromě toho zdokonaluje integraci zařízení z portfolia s jakýmkoliv serverem SIEM (Security Information and Event Management).

Digitální certifikáty integrované v zařízení poskytují prostředky pro šifrování dat a ověřování integrity skenovaných dokumentů nebo e-mailových zpráv vytvářených zařízeními imageRUNNER ADVANCE. Použití automatizovaného přihlášení bezpečnostního certifikátu, buď pomocí protokolu SCEP (Simple Certificate Enrolment Protocol), nebo služby NDES (Network Device Enrolment Service), minimalizuje požadavky na správu díky zcela autonomním aktualizacím zařízení nejnovějšími bezpečnostními certifikáty.

III. edice zařízení imageRUNNER ADVANCE má přepracované rozhraní, které nabízí flexibilní ovládání s možností úprav. Kombinace funkcí hlavní nabídky s nabídkou zástupce a novou funkcí časové osy (Timeline) umožňuje zařízením ukládat používané postupy a vytvářet vlastní zkrácené příkazy pro už použité nebo opakující se úlohy.

Zařízení jsou nově vybavena funkcí QR-Code Direct Connection, která umožní uživatelům iOS nastavit rychle bez dalších mezikroků bezdrátovou síť Wi-Fi pro přímé připojení, ať už z výchozí aplikace fotoaparátu v iOS, nebo z funkce fotoaparátu Canon PRINT Business (CPB).

Při skenování a ukládání do formátu PDF je k dispozici nový režim OCR, který posiluje schopnosti převádět tištěný text do elektronické podoby a nabízí výběru z 25 evropských jazyků, včetně češtiny a slovenštiny.

Společnost Canon přichází také s významnou aktualizací svého cloudového řešení uniFLOW Online. Nová verze uniFLOW Online 2019.1 přináší plně lokalizované prostředí do českého jazyka. Nabízí doplňkové funkce, jako například Print from Cloud (Tisk z cloudu), a rozšiřuje řadou podporovaných poskytovatelů služeb, včetně Box, Dropbox, Evernote, Google Drive, Microsoft OneDrive nebo Microsoft SharePoint Online. A také vylepšuje možnosti skenování pro nastavení profilů o knihovnu přednastavených šablon, které zkracují dobu potřebnou pro nastavení skenování.

Portfolio III. edice 3. generace platformy imageRUNNER ADVANCE:

  • řada iR ADV 4500 III
  • řada iR ADV 6500 III
  • řada iR ADV 8500 III
  • řada iR ADV C256/ C356 III
  • řada iR ADV 3500 III
  • řada iR ADV 5500 III
  • řada iR ADV 7500 III

 
  

- Inzerce -

Ochrana proti výpadku napájení u velmi důležitých provozů

CyberPowerDatacentrum je zvláštním druhem provozu, který sice nic nevyrábí, ale stará se zákazníkům o data a dodává jim výpočetní výkon pomocí virtuálních strojů. Z toho je jasné, že byť krátkodobý výpadek zde může mít kolosální důsledky nejen pro provozovatele datacentra, ale i pro jeho zákazníky. Provozovatel si nemůže dovolit, byť jen krátkodobý, výpadek poskytovaných služeb. Napájení tedy musí splňovat požadavek 24/7.

  

- Inzerce -

Parfumerie Douglas sází na automatizované zpracování přijatých faktur

DouglasMaloobchodní řetězec parfumerií Douglas automatizuje příjem faktur od dodavatelů s využitím řešení Orion Invoice Flow, které zpracovává 99 % faktur strojově. Na jejich formátu přitom nezáleží. Doklad může přijít poštou, e-mailem jako soubor PDF nebo také jako strukturovaná elektronická data.

Časopis IT Systems / Odborná příloha Kalendář akcí
Pomáháme firmám růst
RSS kanál