facebook
Aktuality -> IT Projekty - 13. 12. 2017 12:12

I&C Energo nasadí nové řešení pro správu dokumentů a řízení projektů

DassaultSpolečnost I&C Energo, která patří mezi největší české dodavatele investičních projektů zejména v oblasti energetiky, zavede řešení Capital Facilities Information Excellence od Dassault Systèmes s cílem zefektivnit správu dokumentů a řízení projektů související se strojírenstvím, výstavbou, údržbou a optimalizací elektráren a dalších průmyslových zařízení. Pro I&C Energo je digitální transformace projektového managementu klíčem k omezení nákladů a zvýšení kvality služeb.


Alvao

Řešení Capital Facilities Information Excellence je založený na implementaci softwarové platformy 3DEXPERIENCE od Dassault Systèmes, která se stane v I&C Energo jednotným zdrojem informací a zajistí komplexní viditelnost projektových aktivit v reálném čase. Týmy I&C Energo, které se zabývají designem a zadáváním zakázek tak budou moci spolupracovat na specifikacích projektů, dodržování oborových předpisů a řízení projektů, a zároveň rychle přijímat rozhodnutí, která snižují riziko opožděných nebo nepřesných změn.

 

 

„Jednotné řízení projektové dokumentace, plánování a reportů pro velké projekty nám přinese konkurenční výhodu a zapadá tak do naší strategie být vedoucí firmou v oboru, ve kterém působíme,“ uvedl Jan Krška, CSO a člen představenstva společnosti I&C Energo. „Společnost Dassault Systèmes vyhodnotila naše potřeby nejen z technického, ale i z obchodního hlediska. Platforma 3DEXPERIENCE nám tak pomůže zlepšit a rozšířit naše podnikání.“

„Společnosti, které projektují, stavějí nebo spravují investiční projekty, potřebují flexibilitu a efektivitu, aby odlišily svou nabídku na trhu a zároveň minimalizovaly rizika,“ uvedl Thomas Grand, viceprezident pro energetiku a průmyslovou výrobu Dassault Systèmes. „Při použití platformy 3DEXPERIENCE se společnost I&C Energo může spolehnout na konzistentní informace, dodržení standardů, zlepšení kvality a bezpečnosti a snížení časových i finančních nákladů souvisejících s projektem, což vyústí v lepší služby zákazníkům.“


 
SprinxCRM
  

- Inzerce -

CEBIT 2018: přední evropský festival inovací a digitalizace

Získejte slevový kód na permanentní el. vstupenky


CEBITObchod, kontakty a nové myšlenky, to je CEBIT 2018. Komplexnost, kterou tvoří veletrh, konference a networking-events, umožňuje celkový pohled na digitalizaci firem, správy a společnosti. Čtenářům titulů vydávaných vydavatelstvím CCB nabízíme promotion code pro slevu 50 % z ceny permanentních elektronických vstupenek (eTickets) platných po celou dobu konání veletrhu CEBIT 2018.

  

- Inzerce -

Zabezpečení DNSSEC a přijetí GDPR

SEOlightJste si jisti zabezpečením svých www stránek a připojení k internetu? Je vaše doména zabezpečená také proti podvržení falešných webových stránek? Máte jistotu nezneužití vaší domény? Zjistěte víc o zabezpečení DNSSEC, které brání podvržení stránek.

BND
Časopis IT Systems / Odborná příloha Kalendář akcí
IT Systems - předplatné
RSS kanál