facebook LinkedIN LinkedIN - follow

HP Universal Print Driver oceněn

UPD_2_5.jpgTechnologie společnosti HP, Universal Print Driver, byla nezávislou výzkumnou a poradenskou organizací Industry Analysts oceněna prestižní trofejí Technological Innovation Award. Toto ocenění je každoročně udělováno produktům, službám či řešením, které byly na základě důkladné testovací procedury prohlášeny za mimořádně novátorsky přínosné.
Universal Print Driver (UPD) je unikátní univerzální ovladač podporující téměř celou nabídku tiskáren HP standardu PCL5, PostScript 2 a Postscript 3.


Na této technologii je zajímavé především množství času na technickou podporu tiskáren, který umožňuje uspořit jednotlivým IT oddělením podniku. Namísto manuální instalace individuálních ovladačů pro každé samostatné zařízení, lze užít jediný samo-aktualizovatelný softwarový nástroj, který automaticky vyhledává a instaluje nejnovější dostupné verze ovladačů pro všechny kompatibilní tiskárny připojené k vnitrofiremní síti. Značné odlehčení vytížení administrátorů přináší též inteligentní rozpoznávání nově přidaných komponent tiskáren, přičemž není zapotřebí provádět změny v již nainstalovaných ovladačích. Nástroj UPD umožňuje rovněž monitorovat stav zásobníků papíru. Výhodou je i schopnost řídit využívání barevného tisku jeho omezením jen na ty uživatele, kteří jej potřebují.

 
  

- Inzerce -

Správa a zabezpečení Windows 10 pomocí nástrojů Microsoft 365 pro efektivní a bezpečnou práci

Společnost System4u pomáhá svým zákazníkům v oblasti Digital Workspace. Správné propojení technologií je zárukou kvalitně fungujícího a bezpečného IT prostředí firem. V následujícím článku se zaměříme na správu a zabezpečení Windows 10 pomocí nástrojů Microsoft 365.

  

- Inzerce -

Kubernetes a OpenStack pod taktovkou [SCP] SafeDX Cloud Platform

Společnost SafeDX dokončila změny vyplývající ze změny vlastnické struktury a pod křídly globálního výrobce Foxconn se plně zaměřuje na rozvoj nabídky cloudových služeb a kontejnerových řešení v prostředí Kubernetes.