facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Projekty - 17. 3. 2011

Horec a BlueGastro pro hotel Pokrok

Management hotelu Pokrok se rozhodl pro implementaci informačních systémů BlueGastro a Horec z produkce Asseco Solutions. Systém BlueGasto byl v hotelu Pokrok implementován na přelomu let 2009 a 2010. Hlavními důvody po jeho pořízení byla potřeba optimalizace řízení, nutnost kontroly inkasních míst, potřeba kontroly a inventury skladů a konečně potřeba informací o prodejnosti výrobků, o cenách a podobně. Implementace systému BlueGastro byla dokončena na jaře roku 2010 a systému Horec podzim roku 2010. Zavedení systémů přineslo především lepší možnost kontroly tržeb, zvýšení tržeb a jednoduchost kontroly personálu a inventur.



 
  

- PR -

Souboj řešení pro automatizaci vyčítání faktur ISDOC versus AI

Robot_AI-PR.pngV současné době je na trhu mno­ho různých řešení digitalizace a automatizace zpracování faktur. V tomto článku se vám pokusíme pomoci s výběrem vhodného řešení pro vaši firmu.

  

- PR -

Modernizace IS je příležitost přehodnotit způsob práce

IT Systems 4/2025V aktuálním vydání IT Systems bych chtěl upozornit především na přílohu věnovanou kybernetické bezpečnosti. Jde o problematiku, které se věnujeme prakticky v každém vydání. Neustále se totiž vyvíjí a rozšiřuje. Tematická příloha Cyber Security je příležitostí podívat se podrobněji, jakým kybernetickým hrozbám dnes musíme čelit a jak se před nimi můžeme chránit. Kromě kybernetické bezpečnosti jsme se zaměřili také na digitalizaci průmyslu.