Aktuality -> IT společnost - 26. 7. 2006

Grisoft představuje viceprezidenta pro komunikaci

L_Bridwell630.jpgGrisoft představil významnou posilu svého týmu. Pozici viceprezidenta pro komunikaci zaujal Larry Bridwell, odborník s vynikající znalostí oboru informační bezpečnosti a světového trhu s bezpečnostními produkty. Larry Bridwell se stane "tváří" společnosti Grisoft v mezinárodním měřítku s úkolem zastupovat Grisoft na mezinárodních konferencích, v pracovních skupinách a při dalších příležitostech. Před příchodem do společnosti GRISOFT působil Larry Bridwell jako projektový manažer ICSA Labs.

Zároveň působil jako manažer konsorcia Anti-Virus Product Developers a řídil další významné projekty včetně výroční zprávy Virus Prevalence Survey.
Dříve, než se Larry Bridwell začal věnovat problematice bezpečnosti, pracoval například jako ředitel křesťanského vzdělávání a vlastnil společnost, která vyráběla ozdobné dlaždice a cihly.Při řešení problémů vychází Larry ze svých dlouholetých zkušeností v oboru, ale také ze studia filosofie vzdělávání, která zakončil vysokoškolským titulem MBA na Southeastern University v Lakelandu na Floridě. Ve volném čase Larry vyráží na lov s lukem, rád rybaří a pěšky zdolává kopce Appalačského pohoří.

 
  

- PR -

Řešení dopravy v IS KARAT

Od verze 24 je v informačním systému KARAT k dispozici nové řešení pro řízení a plánování dopravy. Toto řešení vzniklo na základě požadavků zákazníků pro sofistikovanější přístup k plánování a řízení dopravy v IS KARAT bez zbytečných investic a propojení na systémy třetích stran.

  

- PR -

IQHUBS: když data rozhodují o budoucnosti výroby

Moderní továrny jsou technologicky vyspělé – stroje, linky, roboti – ale když se vedení ptá: „Proč klesla produktivita?“, odpověď chybí. Reporty přicházejí pozdě, čísla se rozcházejí. Rozhodování bez spolehlivých dat pak vede k nižší efektivitě a vyšším nákladům. A právě to je paradox: technologie jsou všude, ale chytrá data chybí. Proto jsme vyvinuli systém, který tento začarovaný kruh rozbíjí. Nad výrobou leží informační mlha a tu zvedáme.