facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Podnikové aplikace a služby - 2. 2. 2021 - Ing. Lukáš Grásgruber

GFI nabídne své produkty ve formě sady síťové a e-mailové bezpečnosti

GFISpolečnost GFI Software využila již zavedenou softwarovou knihovnu GFI Unlimited a připravila tematicky zaměřené sady produktů GFI Unlimited Solution Sets, které jsou zaměřené na aktuální potřeby SMB firem, kterým nabízí ucelené pokrytí klíčových oblastí síťové a e-mailové bezpečnosti. Sady Unlimited Secure Email a Unlimited Network Security obsahují vybrané produkty GFI, které umožňují rychle, jednoduše a automatizovaně zabezpečit fungování firemních sítí a elektronické pošty, které jsou dnes k zachování obchodní kontinuity firmy naprosto nezbytné.SMB firmy jsou pod neustálou hrozbou krádeží dat, jejich zašifrování a popřípadě zveřejnění. Stejně jako velké firmy navíc potřebují vyšší úroveň zabezpečení současné práce na dálku. Na druhou stranu jejich IT rozpočty jsou řádově nižší, používané komunikační a bezpečnostní nástroje neobsahují ucelenou funkčnost, a jejich IT administrátoři se potýkají se stále větší zodpovědností za hladký provoz a soulad se standardy typu GDPR.

Pomoc jim v této nelehké roli nabízí nově sestavené sady produktů GFI:

  • Unlimited Secure Email nabízí komplexní ochranu v oblasti, na kterou nejvíce směřují kybernetické útoky – více než 90 % malwaru se dostává do firem e-maily. Proto sada obsahuje řešení poštovního serveru a klienta se šifrovaným spojením, filtrování e-mailů proti spamům a virům se 4 antivirovými jádry, a funkčnost archivace e-mailů včetně pokročilého vyhledávání a souladu s požadavky e-discovery.
  • Sada Unlimited Network Security poskytuje s využitím produktů v rámci modelu GFI Unlimited vícevrstvé zabezpečení IT infrastruktury využívající funkčnosti firewallu, antivirové a antispamové ochrany elektronické pošty, a nástrojů pro hodnocení zranitelností a patch management. Sada zajišťuje ochranu síťového perimetru, síťového provozu, koncových bodů a reportování aktuálního stavu zjištěných zranitelností.

Unlimited Network Security


 
Axis Talk 2021
  

- Inzerce -

Jak bezpečné jsou bezpečnostní kamery? Nezmeškejte konferenci Axis Talk 2021

AxisÚtoky hackerů čím dál častěji míří na kamerové systémy. Jak se účinně bránit? I to bude tématem online konference společnosti Axis Communications, švédského světového leadera v bezpečnostních a smart city technologiích. Připojte se 20. a 21. dubna!

  

- Inzerce -

Kde snižují náklady firmy se správně nastavenými ERP systémy?

Tématem poslední doby se stávají úspory, které přináší společnostem správně zvolené a implementované ERP systémy. Nejde jen o často zmiňované zvýšení efektivity výroby nebo zlepšení poskytované služby. Podnikové systémy přináší i spoustu skrytých úspor v nákladech.

Helios
- inzerce -