- Přehledy IS
- APS (20)
- BPM - procesní řízení (23)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (32)
- CRM (51)
- DMS/ECM - správa dokumentů (20)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (76)
- HRM (28)
- ITSM (6)
- MES (32)
- Řízení výroby (36)
- WMS (29)
- Dodavatelé IT služeb a řešení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (38)
- Dodavatelé CRM (38)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (69)
- Informační bezpečnost (50)
- IT řešení pro logistiku (45)
- IT řešení pro stavebnictví (26)
- Řešení pro veřejný a státní sektor (27)


















![]() | Přihlaste se k odběru zpravodaje SystemNEWS na LinkedIn, který každý týden přináší výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
![]() | ||
GFI Archiver má nově AI kopilota, který firmám usnadní správu e-mailových archivů
Nová verze řešení pro archivaci podnikové elektronické pošty GFI Archiver 15.9 má integrovanou komponentu AI CoPilot.. Tento integrovaný kopilot umožňuje lepší identifikaci rizik a citlivých informací v e-mailových archivech. Snižuje tak zátěž IT týmů při správě firemních archivů a usnadňuje dodržování předpisů tím, že využívá umělou inteligenci k analýze e-mailů z hlediska potenciálních rizik. Automatické generování reportů pak výrazně zjednodušuje kontrolu souladu s předpisy.


GFI Archiver AI CoPilot je účinným nástrojem k proaktivnímu řízení rizik a efektivní správě podnikových e-mailů. Mezi jeho hlavní funkce patří:
- Integrace LLM jazykových modelů: Využívá sílu generativní umělé inteligence k analýze e-mailů, určení compliance rizik a identifikaci citlivých údajů.
- Uživatelsky přívětivé chatbot rozhraní: Sbírá klíčová zadání od uživatelů a zajišťuje přesnou analýzu e-mailů na míru.
- Komplexní skenování e-mailů: Umožňuje IT správcům iniciovat podrobné skenování e-mailové korespondence za zadané období se zaměřením na citlivost informací a identifikaci rizik.
- Dynamické generování reportů: Automatické generování podrobných reportů pro snadnou kontrolu souladu s předpisy a transparentní správu e-mailů.

![]() ![]() | ||||||
Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 |
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
21.10. | Bezpečnosť a dostupnosť dát 2025 |
11.11. | Umělá inteligence v IT infrastruktuře 2025 |
Formulář pro přidání akce
23.10. | [WEBINÁŘ ] Když CAD přestane být jen kreslení - Objevte... |
13.11. | Update Conference Prague 2025 |