facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Projekty - 27. 3. 2023 - Ing. Lukáš Grásgruber

Gatema PCB nasadila systém pro automatizované řízení zásob

GatemaGatema PCB, která je předním ev­ropským výrobcem desek plošných spojů a prototypů DPS, nově využí­vá na podporu řízení zásob softwa­rový modul BERG­HOF Adaptive/SRM od společ­nosti BERGHOF SYSTEMS. Řešení je po několikaměsíční implementaci v ostrém provozu od kon­ce roku 2022, a proto již bylo možné zhodnotit jeho přínosy.„SRM dělá přesně to, co jsem očekával a jsem proto s používáním tohoto nástroje velmi spokojen,“ říká pan Radim Vítek, vedoucí výroby v boskovické firmě Gatema PCB.

Pro společnost Gatema PCB je klíčovou konkurenční výhodou rychlost dodání. To ale klade velmi vysoké nároky na oddělení nákupu, kterému nově pomáhá software BERGHOF Adaptive/SRM:

„Vzhledem k našemu druhu výroby musí být naše sklady stále předzásobeny materiálem. Naše skladové zásoby byly vždy slepé a limity se řídily pocitem. Leželo nám spoustu nevyužitého materiálu na skladě. Díky automatizované predikci BERGHOF Adaptive jsme nyní schopni regulovat a řídit skladové zásoby, držet přesně takové množství materiálu, jaké nám prognóza doporučuje a díky tomu uspokojit potřeby našich zákazníků.“

Gatema

Na implementaci nové řešení úzce spolupracovala společnost BERGHOF SYSTEMS se společností Gatema IT, která je stejně jako Gatema PCB součástí Gatema Holdingu.


 
  

- Inzerce -

OT Security

Bezpečnost, která řídí vaši budoucnost


OT bezpečnost je klíčovým faktorem pro úspěšnou budoucnost průmyslových společností, jako nedílné součásti jejich procesů a systémů. Správné řízení a ochrana OT prostřednictvím moderních bezpečnostních opatření a strategií je klíčem k udržení kontinuity provozu, konkurenceschopnosti a minimalizaci rizik spojených s kybernetickými hrozbami.

  

- Inzerce -

APPSEC nabízí kyberzabezpečení na bázi neuronové sítě. Chrání v reálném čase a zcela autonomně

Společnost APPSEC, přední specialista na kybernetickou bezpečnost, má nyní řešení pro firmy, které chtějí skutečně proaktivní a komplexní zabezpe­če­ní celé IT infrastruktury.