facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Analýzy - 8. 11. 2012

Gartner: Hranice miliardy prodaných chytrých zařízení padne v roce 2013

tablet_gartner.jpgPodle zprávy společnosti Gartner se v roce 2012 prodá celkem 821 milionů chytrých zařízení. Hranice miliardy prodaných smartphonů a tabletů přitom má padnout už příští rok, kdy se jich podle analytiků prodá celkem 1,2 miliardy. V roce 2016 bude celkový objem chytrých zařízení zakoupených pro podnikové užití trojnásobný. I přesto podle Gartneru zatím ve většině společností nemají smartphony a tablety potenciál plně nahradit “klasické” počítače.

 
  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

  

- Inzerce -

Česká IT společnost ALEF posiluje v Rumunsku partnerství s F5

ALEFČeská společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, se stala distributorem společnosti F5 a jejích bezpečnostních řešení pro Rumunsko. Posiluje se tak více než devítiletý vztah mezi oběma firmami na Slovensku, v Maďarsku a České republice.

Helios
- inzerce -