facebook LinkedIN LinkedIN - follow

FREE verze Sticky Password i v češtině

Jako součást kampaně na ochranu identity uživatelů internetu přináší firma Lamantine Software českým uživatelům počítačů novinku – program pro správu a zabezpečení hesel Sticky Password FREE v českém jazyce. Produkt slouží nejen ke správě hesel, ale také k automatickému vyplňování online formulářů. Sticky Password zajišťuje okamžitý, zabezpečený přístup k heslům a osobním údajům. Program hesla automaticky zálohuje a zabezpečuje je nejmodernějšími šifrovacími algoritmy. Velmi užitečnou funkčností aplikace je i automatické vyplňování online formulářů na jedno kliknutí. Sticky Password slouží zároveň jako generátor silných a bezpečných hesel, chrání uživatele před krádeží identity, phishingem a keyloggery.Program umožňuje uchovávat další důležitá osobní data formou „Bezpečných poznámek“ v šifrované databázi. Program umožňuje synchronizaci mezi počítačem a externím zařízením. Obsahuje i přenosnou verzi na USB, která uživateli umožní snadný a bezpečný přístup k chráněným stránkám a aplikacím nejen doma, ale i na cestách.

 

Základní prvky programu Sticky Password FREE:

  • Uspořádání účtů v přehledné databázi
  • Automatické vyplňování online formulářů
  • Bezpečné automatické přihlašování ke svým účtům na jedno kliknutí
  • Generátor silných hesel
  • Uchovávání důležitých osobních dat formou „Bezpečné poznámky“
  • Zvýšení zabezpečení dat pomocí autorizace vybraným USB
  • Jednoduché vytvoření a používání Přenosné verze na USB
  • Podpora různých prohlížečů (IE, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Flock,...)

 
Daktela
  

- Inzerce -

Jak bezpečné jsou bezpečnostní kamery? Nezmeškejte konferenci Axis Talk 2021

AxisÚtoky hackerů čím dál častěji míří na kamerové systémy. Jak se účinně bránit? I to bude tématem online konference společnosti Axis Communications, švédského světového leadera v bezpečnostních a smart city technologiích. Připojte se 20. a 21. dubna!

  

- Inzerce -

Kontaktní centrum 21. století – veškerá komunikace jako na dlani

DaktelaOblast multikanálových kontaktních center prošla za poslední dvě desetiletí velmi dynamickým vývojem – od jednoduchých digitálních ústředen s několika základními funkcemi až po automatické speciální systémy s umělou inteligencí a řadou chatbotů, voicebotů případně mailbotů.

Helios
- inzerce -