facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 5. 2. 2021 - Ing. Lukáš Grásgruber

Firmy ALTEC a CDC Data dokončily fúzi

Prvního února letošního roku byla formálně dokončena fúze společností ALTEC a CDC Data jejich spojením pod jednu právní entitu - CDC Data, s.r.o. K tomuto závěrečnému kroku došlo po déle než roční vzájemné integraci. Do obchodního rejstříku byla tato událost zapsána se zpětnou platností od 1. 4. 2020.Spojením vznikla společnost se širokým portfoliem IT služeb pro zákazníky z řad velkých korporací i menších firem. Kromě ERP systémů a dalších podnikových aplikací přinesla fúze do nabídky CDC Data mimo jiné komplexní sortiment komplementárních HW produktů a služeb z oblasti informačních a komunikačních technologií, síťové infrastruktury a kyberbezpečnosti.

„Svým zákazníkům jsme nyní schopni dodat opravdu vše. Zjednodušeně řečeno, od kabelů po ERP systém. Zároveň jsme si ale zachovali přístup rodinné firmy s důrazem na kvalitu nabízených služeb a individuální přístup.“ Uvedl Luboš Strapina, jednatel společnosti CDC Data.

Luboš Strapina
Luboš Strapina

Společnost CDC Data má nyní k dispozici přes 120 kvalifikovaných pracovníků a IT specialistů s nejrůznějšími certifikacemi dokládajícími jejich odbornou způsobilost. Navíc díky fúzi získala pokrytí po celé ČR, je tak dostupnější zákazníkům z nejrůznějších koutů ČR i na Slovensku.


 
Daktela
  

- Inzerce -

Rostoucí nároky zákazníků nutně vyžadují změnu přístupu firem

Accenture Interactive přichází s modelem Business of Experience


Pandemie změnila struk­tu­ru všeho, co za­ží­vá­me: jak a co na­ku­pu­je­me, kdy a kde pra­cu­je­me, způsob, jakým ko­mu­ni­ku­je­me i spo­lu­pra­cu­je­me. Vzniká tak po­tře­ba za­mě­řit se na pro­duk­ty, služby, značky a jejich roli v životě zá­kaz­ní­ků i za­měst­nan­ců.

  

- Inzerce -

Kontaktní centrum 21. století – veškerá komunikace jako na dlani

DaktelaOblast multikanálových kontaktních center prošla za poslední dvě desetiletí velmi dynamickým vývojem – od jednoduchých digitálních ústředen s několika základními funkcemi až po automatické speciální systémy s umělou inteligencí a řadou chatbotů, voicebotů případně mailbotů.

Helios
- inzerce -