System4U
facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 21. 7. 2011

Exact regionální centrálou pro střední a východní Evropu

Společnost Exact založila nové regionální centrum profesionální podpory v Praze. Nově vytvořené centrum v Praze bude pečovat o zákazníky v zemích střední a východní Evropy a za úkol bude mít poskytování služeb zákaznické podpory a péče o zákazníky, konzultantských služeb a koordinaci aktivity v oblasti obchodu a marketingu. Regionální "Center of Excellence" navazuje na úspěšný model středoevropského klastru, který vznikl v roce 2008. Pražské regionální centrum Exactu bude mít na starosti působnost společnosti jak v dosavadních zemích klastru - ČR, Slovensku, Maďarsku a Rumunsku, tak nově i v Ruské federaci. Generálním ředitelem nového regionálního centra Exact se stal dosavadní šéf středoevropského klastru Václav Urban. V centrále bude 30 zaměstnanců, kteří budou sloužit více než 400 zákazníkům Exactu v regionu CEE.

Prioritním cílem Exactu bude i do budoucna udržovat soustavnou a spolehlivou úroveň služeb v rámci všech produktových řad a profesionálních řešení v celém regionu. Vytvoření centra přinese zákazníkům zejména využití optimálních postupů v celém regionu a efektivnější sdílení získaných znalostí.

 
Sophos
  

- Inzerce -

Konference VMware představí technologie z oblasti zabezpečení

Security Experience DayNa online semináři VMware Security Experience Day v úterý 15. 6. představí experti novinky z IT bezpečnosti.

  

- Inzerce -

Panasonic představuje nejucelenější řadu 4K projektorů a displejů

Společnost Panasonic představila na veletrhu ISE 2021 nové projektory a displeje a nabídla tak nejucelenější řadu 4K zobrazovacích řešení, která uspokojí rostoucí poptávku po strhujícím diváckém zážitku.