facebook
Aktuality -> Hardware - 10. 1. 2019 16:53

EVOLVEO Multiport 1 pro zařízení s USB-C portem

Značka EVOLVEO přináší na trh zařízení, které usnadní práci s vybranými notebooky a chytrými telefony s rozhraním USB-C a rozšíří jejich kompatibilitu. EVOLVEO Multiport 1 umožňuje dosáhnout přenosových rychlostí pro rozhraní USB-C (10 Gb/s), snadno se propojí přes port USB-C s vybraným zařízením a zároveň slouží jako pasivní chladicí podložka tím, že usnadní proudění vzduchu pod notebookem.EVOLVEO Multiport 1 zjednodušuje volbu USB portů a dalších výstupů z používaných zařízení. Eliminuje záměnu kabelů, odpadá jejich hledání. Po připojení uživatel získá ucelenou řadu běžně používaných rozhraní a portů: USB-C nabíjecí port, port USB-C pro připojení notebooku nebo telefonu dále port USB A 3.1 a připojení HDMI a VGA.

Zařízení je kompatibilní s vybranými značkami a typy notebooků a chytrých telefonů. Navíc je kompatibilní i se zařízením Nintendo Switch. Před nákupem zkontrolujte kompatibilitu na stránkách výrobce.

Doporučená koncová cena EVOLVEO Multiport 1 je 790 Kč včetně DPH.

Systémové požadavky:

  • Windows/Mac/Chrome OS/ Android

Multiport 1 10Gbs je kompatibilní pouze s níže uvedenými notebooky:

  • Apple: MacBook pro 2015-2017
  • Xiaomi: Air 12.5/13.3
  • Lenovo: IdeaPad 720s, Xiaoxin Air 12, Yoga 900 13", Thinkpad S2
  • ASUS: Lingiao 13, OMEN Gaming
  • Dell: XPS 13, XPS 15

Multiport 1 10Gb je kompatibilní pouze s níže uvedenými mobilními telefony:

  • HUAWEI: Mate 10, Mate 10 pro, P20, P20 pro
  • SAMSUNG S8, S9, Note8

 
  

- Inzerce -

Nezapomněli jste si prodloužit předplatné časopisu IT Systems?

Začátek nového roku je nejen obdobím, kdy už se pomalu začínají rozplývat mnohá novoroční předsevzetí. Je také obdobím, kdy je třeba provést řadu každoročně se opakujících činností. V případě IT manažerů a IT profesionálů by mezi nimi nemělo chybět prodloužení předplatného časopisu IT Systems.

  

- Inzerce -

Českým firmám se otevřely dveře ke službám kanceláře budoucnosti

12-konicabonus-01Česká republika se stala jednou z osmi zemí světa, kde společnost Konica Minolta představila unikátní řešení s názvem Workplace Hub (WPH). Na jejím vývoji se podíleli i odborníci brněnského Business Innovation Center Konica Minolta, kteří vytvořili jádro softwaru.