facebook
Aktuality -> Hardware - 10. 1. 2019 16:53

EVOLVEO Multiport 1 pro zařízení s USB-C portem

Značka EVOLVEO přináší na trh zařízení, které usnadní práci s vybranými notebooky a chytrými telefony s rozhraním USB-C a rozšíří jejich kompatibilitu. EVOLVEO Multiport 1 umožňuje dosáhnout přenosových rychlostí pro rozhraní USB-C (10 Gb/s), snadno se propojí přes port USB-C s vybraným zařízením a zároveň slouží jako pasivní chladicí podložka tím, že usnadní proudění vzduchu pod notebookem.EVOLVEO Multiport 1 zjednodušuje volbu USB portů a dalších výstupů z používaných zařízení. Eliminuje záměnu kabelů, odpadá jejich hledání. Po připojení uživatel získá ucelenou řadu běžně používaných rozhraní a portů: USB-C nabíjecí port, port USB-C pro připojení notebooku nebo telefonu dále port USB A 3.1 a připojení HDMI a VGA.

Zařízení je kompatibilní s vybranými značkami a typy notebooků a chytrých telefonů. Navíc je kompatibilní i se zařízením Nintendo Switch. Před nákupem zkontrolujte kompatibilitu na stránkách výrobce.

Doporučená koncová cena EVOLVEO Multiport 1 je 790 Kč včetně DPH.

Systémové požadavky:

  • Windows/Mac/Chrome OS/ Android

Multiport 1 10Gbs je kompatibilní pouze s níže uvedenými notebooky:

  • Apple: MacBook pro 2015-2017
  • Xiaomi: Air 12.5/13.3
  • Lenovo: IdeaPad 720s, Xiaoxin Air 12, Yoga 900 13", Thinkpad S2
  • ASUS: Lingiao 13, OMEN Gaming
  • Dell: XPS 13, XPS 15

Multiport 1 10Gb je kompatibilní pouze s níže uvedenými mobilními telefony:

  • HUAWEI: Mate 10, Mate 10 pro, P20, P20 pro
  • SAMSUNG S8, S9, Note8

 
  

- Inzerce -

Buřinka používá GFI EventsManager ke sledování logů

GFI EventsManagerStavební spořitelna České spořitelny, a. s. pomáhá od roku 1994 financovat lepší bydlení pro jednotlivce a rodiny. Mezi její hlavní produkty patří Úvěr od Buřinky využívaný zejména na rekonstrukci bydlení a Stavební spoření, které si klienti mohou nově sjednat i online.

  

- Inzerce -

Ochrana proti výpadku napájení u velmi důležitých provozů

CyberPowerDatacentrum je zvláštním druhem provozu, který sice nic nevyrábí, ale stará se zákazníkům o data a dodává jim výpočetní výkon pomocí virtuálních strojů. Z toho je jasné, že byť krátkodobý výpadek zde může mít kolosální důsledky nejen pro provozovatele datacentra, ale i pro jeho zákazníky. Provozovatel si nemůže dovolit, byť jen krátkodobý, výpadek poskytovaných služeb. Napájení tedy musí splňovat požadavek 24/7.

Časopis IT Systems / Odborná příloha Kalendář akcí
Pomáháme firmám růst
RSS kanál