eWay
facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT společnost - 15. 11. 2011

Eva Koutná posiluje regionální tým Citrixu

jako Channel Development Manager pro východní Evropu

Eva Koutna_Citrix.jpgZačátkem listopadu posílila regionální tým společnosti Citrix Eva Koutná, která nastoupila na pozici Channel Development Manager regionu východní Evropy. Koutná má nově na starosti rozvoj a podporu partnerů a distributorů v České republice, Slovensku, Polsku, Maďarsku a Pobaltí. Mezi její úkoly patří také získávání nových partnerů za účelem zvýšení prodeje, stejně jako participace na rozvoji strategie a nových programů a channel marketingových aktivit. Společnost o tom informovala ve své tiskové zprávě.


Eva Koutná vystudovala specializaci na marketing a psychologii na ekonomické fakultě České zemědělské univerzity v Praze a v minulosti působila na různých marketingových a prodejních pozicích společností VMware, Symantec a Avaya. Nová regionální posila Citrixu mluví kromě českého jazyka také slovensky, anglicky a německy a hlavní sídlo má v nově otevřených kancelářích společnosti Citrix v Praze.

 
Helios
  

- Inzerce -

Jak na řízení dat?

PCSBezpečnostní rizika se stále zvyšují. Tím spíš, že mnoho zaměstnanců díky současné situaci přešlo na práci z domova. Důraz na problém zabezpečení potvrzují i tři poslední studie nezávislé analytické společnosti Gartner.

  

- Inzerce -

Úsměv namísto podpisu a robot na místě prodavače

IT Systems 11/2020V novém vydání IT Systems se věnujeme trendům v digitalizaci bankovnictví a finančního sektoru, který je sice vnímán jako velmi konzervativní odvětví, ale ve vztahu k informačním technologiím patří naopak mezi ty nejprogresivnější. Tlak konkurence i nebankovních institucí a požadavky zákazníků totiž nutí celé odvětví, aby přijímalo nejnovější technologie.